Календар подій

loader
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
2
2
год.
5
5
7
7
хв.
1
1
3
3
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Наукова робота філії Біологія клітини та біоінженерії

Основними напрямками наукової діяльності є:

- дослiдження структурно-функцiональної органiзацiї скелетних структур клiтини (цитоскелет i нуклеоскелет);
- дослідження механізмів трансдукції гормональних сигналів у рослин;
- структурна та класична біоінформатика;
- молекулярна генетика;
- розвиток та застосування у клітино-біологічних експериментах методів клiтинної селекцiї та генетичної інженерії;
- створення генетично модифікованих рослин та біобезпека;
- Нанобіотехнологічні підходи в біології та медицині.

Наукові розробки викладачів присвячені вирішенню проблем трансмісійної генетики та найновітніших напрямків біотехнології рослин. Зокрема, ними створено ряд соматичних гібридів рослин та трансгенних рослин; розроблено підходи до вивчення закономірностей функціонування чужинних генів в нових лініях рослин. Методами клітинної селекції та мутагенезу проводяться роботи по створенню високопродуктивних клітинних штамів рослин - продуцентів біологічно активних речовин. З використанням методів генетичної інженерії створюються лінії рослин – продуценти вакцин та фармакологічних білків для потреб медицини. Проводяться дослідження геномів і протеомів рослин, тварин та мікроорганізмів за допомогою методів in silico та за допомогою біоінформатики і структурної біології. Здійснюється пошук нових біологічно активних сполук, що можуть бути використані у сільському господарстві та медицині. Розпочато дослідження нових напрямків нанобіотехнології з використанням рослинних організмів для біомедичних потреб та створення нанодотів. Проводяться дослідження з експресії різноманітних генів за допомогою ПЛР в режимі реального часу, сиквенування та клонування генів, визначення генів стійкості до різноманітних захворювань у рослин, дослідження генетичного поліморфізму за допомогою молекулярно-генетичного аналізу.
Результати наукових досліджень викладачів широко представляються на вітчизняних та міжнародних конференціях, з`їздах, семінарах.

 : Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.