Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"Спеціалізація біологія клітини та біоінженерія

Календар подій

loader
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
1
1
6
6
год.
2
2
8
8
хв.
3
3
9
9
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Cучасний стан спеціалізації

Cучасний склад спеціалізації

Спеціалізація готує висококваліфікованих випускників, спроможних проводити наукові дослідження на рівні, що відповідає світовим стандартам, і конкурувати за робочі місця на світовому ринку праці. 

Випускники володіють глибокими знаннями у галузі клітинної біології, молекулярної біотехнології, нанобіотехнології, біоінформатики та геноміки, відповідними сучасними біологічними методиками і технологіями, зокрема такими, що дозволяють проводити структурно-функціональні дослідження на ізольованих живих клітинах та їх компонентах, базуючись на оволодінні технологіями культури клітин in vivo, трансформації ДНК та використанні моноклональних антитіл. В прикладному аспекті це дає практичну базу для робіт по мікроклональному розмноженню рослин та клонуванню тварин, створенню ліній-продуцентів біологічно активних речовин, конструюванню нових організмів за допомогою перенесення ДНК із інших організмів. Останні роки значимі акценти робляться на вивченні досягнень структурної та функціональної геноміки, застосуванню методів біоінформатики у сучасних молекулярно-генетичних дослідженнях.
Викладачі є відомими вченими, які представляють декілька наукових шкіл, широко визнаних в Україні та за кордоном.
Наші випускники працюють у вітчизняних та іноземних науково-дослідних інститутах та Університетах; крім цього, вони мають можливість продовжувати навчання в аспірантурі та докторантурі.
Спеціалізацію очолює доктор біологічних наук, професор, академік НАН України Блюм Ярослав Борисович - відомий вчений у галузі клітинної біології, біотехнології рослин, геноміки та біоінформатики.

 

Кадровий склад спеціалізації:

1. Блюм Ярослав Борисович – доктор біологічних наук, професор, академік НАН України (зав. спец.)

2. Ємець Алла Іванівна - доктор біологічних наук, чл.-кор. НАН України, професор

3. Карпов Павло Андрійович - кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник

4. Пірко Ярослав Васильович - кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник

5. Ісаєнков Станіслав Валентинович - кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник

6. Пірко Надія Миколаївнакандидат бiологічних наук

7. Литвин Дмитро Івановичкандидат бiологічних наук

8. Красиленко Юлія Андріївна кандидат бiологічних наук

 

Педагогічна робота:

Викладачі спеціалізації здійснюють навчально-виховну роботу з підготовки фахівців - клітинних біологів та біоінженерів, яка обов’язково поєднується з науково-дослідною роботою, що сприяє закріпленню знань та опануванню методів планування й проведення експериментів.
Викладачами спеціалізації розроблено навчальні програми спецкурсів і лабораторних практикумів, що охоплюють всі основні напрями сучасної клітинної біології, біотехнології, геноміки, структурної біології, нанобіотехнології та біоінформатики.

Практичні заняття та усі види практики проводяться на базі Державної установи «Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України»
та в інших академічних і науково-дослідних установах.

Фахівець - клітинний біолог та біоінженер здатний виконувати нижче зазначену професійну роботу:
- проводити на сучасному науковому рівні клітинно-біологічні та генно-інженерні дослідження;
- розробляти технології ізолювання живих клітин, їх злиття, регенерації, мікроклонального розмноження рослин та клонування тварин;
- здійснювати моделювання та конструювання організмів з новими властивостями на основі технології рекомбінантних ДНК;
- використовувати комп`ютерну інформаційну базу даних у плануванні і проведенні клітинно-біологічних та генно-інженерних експериментів, тобто володіти базовими навичками в галузі біоінформатики та геноміки;
- планувати, організовувати і здійснювати навчальний процес у вищих та середніх навчальних закладах.

Перелік спеціалізованих курсів:
1. Структура та функції цитоскелету
2. Геноміка
3. Клітинна та генетична інженерія
4. Біонаноструктурні технології
5. Молекулярні та клітинні механізми онтогенезу
6. Міжклітинна сигналізація
7. Біотехнологія рекомбінантних ДНК
8. Основи і застосування молекулярного моделювання

 Міжнародна співпраця:

Спеціалізація біологія клітини та біоінженерія підтримує тісні зв`язки з провідними науковими і освітніми установами світу. Зокрема, кафедра співробітничає з Університетом м. Антверпен (Бельгія), Інститутом молекулярної генетики (Прага, Чехія), Інститутом генетики культурних рослин (Гатерслебен, Німеччина), з Університетом Південного Парижу (Франція), Університетом м. Клемсон (США), Університетом Мічигану (США) та Каліфорнійським Університетом (США), з Інститутом білку РАН (Москва), Московським державним університетом ім. М. Ломоносова (Росія),

Найкращі студенти кафедри направляються на стажування та переддипломну практику в науково-дослідні інститути України та інших держав.

Випускники спеціалізації працюють в вітчизняних та іноземних науково-дослідних інститутах, наукових центрах за кордоном (John Innes Centre, UK; Durham University, UK; Institute of Plant Genetics and Crop Plant Research (IPK), Gatersleben, Germany; Antwerpen University, Belgium; Clemson University, USA; Alabama University, USA та інш.) в провідних медико-діагностичних центрах та відомих компаніях, що мають представництва в Україні (EUROLAB, ДІЛА, Каргіл, Сингента та інш.) та просувають свою продукцію в медицині та агросекторі на території нашої держави. Деякі випускники знайшли себе в компаніях, що реалізують свою продукція для створення фітоландшафтів.

Спеціалізація готує висококваліфікованих випускників, спроможних проводити наукові дослідження на рівні, що відповідає світовим стандартам, і конкурувати за робочі місця на світовому ринку праці.

Випускники володіють глибокими знаннями у галузі клітинної біології, молекулярної біотехнології, геноміки, біоінформатики та відповідними сучасними біологічними методиками і технологіями, зокрема такими, що дозволяють проводити структурно-функціональні дослідження на ізольованих живих клітинах та їх компонентах, базуючись на оволодінні технологіями культури клітин in vivo, трансформації ДНК та використанні моноклональних антитіл. В прикладному аспекті це дає практичну базу для робіт по мікроклональному розмноженню рослин та клонуванню тварин, створенню ліній-продуцентів біологічно активних речовин, конструюванню нових організмів за допомогою перенесення ДНК із інших організмів. Останні роки значимі акценти робляться на вивченні досягнень структурної та функціональної геноміки, застосуванню методів біоінформатики у сучасних молекулярно-генетичних дослідженнях.

Наші випускники працюють у вітчизняних та іноземних науково-дослідних інститутах та Університетах; крім цього, вони мають можливість продовжувати навчання в аспірантурі та докторантурі.

Викладачі є відомими вченими, які представляють декілька наукових шкіл, широко визнаних в Україні та за кордоном.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.