ПИТАННЯ ПРО НАПРЯМИ

Додати питання
Добрий вечір! Після того, як я ознайомилась з інформацією на вашому сайті, в мене виникли питання про напрям Біотехнологія. 1. Чи є бюджетні місця та можливість отримати стипендію? 2. Якщо я хочу отримати спеціальність біохімія, який з напрямів (біологія чи біотехнологія) мені обирати? 3. Чи то правда, що на напрям Біотехнологія лише 25 місць? З чим це пов'язано? 4. Чи буде якось враховуватися призерство на всеукраїнській олімпіаді з хімії при вступі на ці напрями(спеціальності) Щиро дякую за відповідь!
Доброго дня! Я абітурієнтка та хочу поступати до ННЦ Інституту біології за напрямом Біотехнологія. Хочу дещо з'ясувати щодо вступу. 1. Який орієнтовний прохідний балл для вступу? 2. Який навчальний план (тобто які предмети будуть там вивчатись)?
Доброго дня! Є питання стосовно напрямку лісового та садово-паркового господарства. Яка можлива мінімальна кількість студентів в групі? Тобто, якщо наберуться лише 15 студентів-стипендіатів, чи буде сформована така невелика група? І чи був набір попередні роки (чи це новий напрямок)? Дякую за відповіді.
Доброго дня! Мене зацікавив напрям біотехнологія.Могли б ви пояснити у чому суть професії біотехнолога, чим займаються такі люди?Що передбачає у собі робота в лабораторіях конкретно?
Добрый день! Готовы ли студенческие для заочников? И когда их можно будет забрать?
Доброго вечора! Лабораторна діагностика - галузь знань біологія чи медицина? На запитання щодо роботи лікарем-лаборантом у мед. установах без навчання в інституті післядипломної освіти 19.09.2015 Ви зазначаєте, що магістр з лабораторної діагностики біологічних систем є спеціалістом з вищою немедичною освітою (галузь знань "Біологія"), потрібно проходити спеціалізацію в Інституті післядипломної освіти лікарів. На сторінці "Лабораторна діагностика" наведена така інформація: Освітній рівень - вища освіта ОКР - бакалавр Галузь знань - 1201 «Медицина» Напрям підготовки - 6.120102 «Лабораторна діагностика» Кваліфікація - 3221 «Лаборант (медицина)»
Здравствуйте! Скажите пожалуйста, для того, чтоб получить диплом з области знаний "Медицина", проф. квалификацию "Лаборант (медицина)" необходимо в этом году поступить только на направление "лабораторная диагностика" или можно поступить на направление "биология" или, например, "биотехнология", а в магистратуру пойти на лабораторную диагностику?
Доброго дня! Чи проходять студенти-біотехнологи літню практику? Дякую.
Чи буде відкрита магістратура за спец.біотехнологія?чи можливий вступ на магістратуру в інститут високих технологій по спец.біотехнологія після вашого бакалаврату біотехнологія? В дипломі бакалавра буде вказано-спец.з біотехнології?
Цікавить напрям біотехнологія. Коли буде відкрита магістратура? Чи є поділ на спеціалізації? Які перспективи працевлаштування? Чи можливий вступ в магістратуру в ІВТ по спец.біотехнологія?