facebook-logo   VK-Logo

Додати питання
День добрый, жив ли еще генетический кружок? Ибо информация на сайте уже давно не обновлялась
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, існує графік роботи вірусологічного гуртка? Якщо так, де його можна знайти. Дякую.
Доброго дня.Скажіть,що за курси ІФА та ПЛР,скільки коштують і чи можна їх пройти, якщо я не біохімік. Дякую.
Добрий день. Хотів дізнатися чи проходить у Вас зараз курс по ПЛР та чи можна взяти в ньому участь студенту НМУ ім.О.О.Богомольця? Дякую.
Доброго дня. Я задавала питання стосовно курсів ІФА. Дякую за відповідь. Хотіла б уточнити можливість запису на ці курси студентів КПІ. Чи це не має значення? Які критерії набору?
Доброго дня! Де можна знайти інформацію про курси ПЦР, що проходять на базі кафедри біохімії. Дуже дякую!!!