Доброго дня! Як мені відомо, обов'язковою мовою написання курсової роботи є українська мова. Моє запитання полягає в тому, чому альтернативною мовою написання курсової роботи не може бути англійська мова, особливо якщо студент виконує свою роботу в іншій країні? А також, чи збирається адміністрація розглядати це питання при прийнятті правил оформлення курсових робіт наступного року? З моєї точки зору, це виглядає незрозуміло, тому що в багатьох не англомовни країнах Європи написання Bachelor's thesis англійською мовою навпаки заохочується або навіть є примусовим.

Доброго дня.
Мова написання, захисту курсових та випускних кваліфікаційних робіт - українська. Перегляд правил оформлення курсових робіт не передбачено у найближчий час.

Доброго вечора. Зараз я навчаюся на 1 курсі (бюджетна форма навчання) у ВНМУ імені Пирогова. Чи можливо перевестися до вас на факультет біології на бюджетну форму навчання після першого курсу або після зимової сесії?

Доброго дня!
На жаль, переведення після зимової сесії є неможливим. Переведення після першого курсу є можливим, проте невідомо, чи будуть на той момент вільні бюджетні місця. При наявності, заповнення бюджетних місць відбувається за рейтингом. Тому, якщо рейтинг студентів, що вже навчаються за напрямом підготовки «Біологія» на контрактній основі буде вищим за ваш, то саме найкращого з них за рейтингом і буде зараховано на вільне бюджетне місце. Переведення на контрактну основу після першого курсу є найбільш реалістичним у даному випадку

Доброго вечора , чи можливо здати перевестися з спеціальності " біологія "(бюджет) на спеціальність "ЛСПГ", здавши академрізницю ? І якщо можливо, то на якому курсі і чи буде навчання також на бюджетній основі ? Дякую заздалегідь.

Доброго дня!
На жаль, переведення з однієї спеціальності на іншу є можливим лише у виключних випадках.

Хотілося б дізнатися, чи існують програми ERASMUS для студентів бакалавріату і магістратури?

Доброго дня!
Всю інформацію щодо проведення програми ERASMUS Ви можете знайти на сайті КНУ імені Тараса Шевченка - http://www.umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/ .

Підскажіть, будь ласка, чи роблять в нашому університеті записи в трудову книгу років навчання в університеті і чи зараховуватимуться роки навчання як стаж роботи? Якщо так, то до кого в деканаті потрібно звернутись з цього приводу?

Доброго дня!
В ННЦ "Інститут біології" Ви можете отримати копію наказів про зарахування на навчання та відрахування (кім. 301), а у відділі кадрів тієї установи, де Ви плануєте працювати, Вам внесуть перший запис в трудову книгу про навчання, роки якого підуть Вам як стаж роботи.

Цікавить напрям біотехнологія. Коли буде відкрита магістратура? Чи є поділ на спеціалізації? Які перспективи працевлаштування? Чи можливий вступ в магістратуру в ІВТ по спец.біотехнологія?

Доброго дня!
З 2016 року навчання на базі ННЦ «Інститут біології» відкрита магістратура зі спеціальності «Біотехнологія», тому, починаючи з 2017 року, є можливість до вступу до магістратури за данною спеціальністтю на базі ННЦ «Інститут біології». Після бакалаврату по біотехнології на базі ННЦ «Інститут біології» вважаю доречним продовжити навчання в магістратурі на базі знову таки ННЦ «Інститут біології», тому що програма навчання в магістратурі є продовженням програми навчання з біотехнології в бакалавраті. І крім того, біотехнологічна база в ННЦ «Інститут біології» є однією з кращих баз серед ВНЗів, які готують спеціалістів з даної спеціальності. Якщо є необхідніть, то є можливість ознайомитись з цією базою для повної впевненності, що це дійсно так, та для прийняття рішення по данному питанню.
Після закінчення навчання Ви можете влаштуватися на підприємства різного виду діяльності; контрольні, діагностичні, експертно-криміналістичні, екологічні лабораторії; науково-дослідні інститути НАН України, установи системи Міністерства освіти, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства сільського господарства.

Що таке "асистент біолога"? Для того, щоб бути чиїмось асистентом реально потрібна вища освіта?

«асистент біолога» назва професійної кваліфікації, відповідно до «Класифікатора професій» України, що відповідає рівню освіти бакалавра

Добрий день!Я зочник біофаку. Скажіть, будь ласка, в який день та о котрій годині можна приїхати за викликом на сессію, адже деканат працює по-різному.

Добрий день!
За довідками звертайтеся за телефоном: (044) 521-33-74, або з 10.00 до 15.00 до деканату (13.00-14.00 - обідня перерва)

Доброго вечора! Лабораторна діагностика - галузь знань біологія чи медицина? На запитання щодо роботи лікарем-лаборантом у мед. установах без навчання в інституті післядипломної освіти 19.09.2015 Ви зазначаєте, що магістр з лабораторної діагностики біологічних систем є спеціалістом з вищою немедичною освітою (галузь знань "Біологія"), потрібно проходити спеціалізацію в Інституті післядипломної освіти лікарів. На сторінці "Лабораторна діагностика" наведена така інформація: Освітній рівень - вища освіта ОКР - бакалавр Галузь знань - 1201 «Медицина» Напрям підготовки - 6.120102 «Лабораторна діагностика» Кваліфікація - 3221 «Лаборант (медицина)»

Доброго дня!
Студенти, які зараз навчаються в магістратурі за спеціальностю "Лабораторна діагностика біологічних систем", по закінченню навчання отримають професійну кваліфікацію "молодший науковий співробітник", "інженер-лаборант" з галузі знань "Природничі науки". Тому для того, щоб їм працювати лікарем-лаборантом, необхідно проходити спеціалізацію в Інституті післядипломної освіти лікарів.
Ті студенти, які поступили на навчання у 2015 році (зараз на 1 курсі бакалаврату), отримають диплом з галузі знань "Медицина", професійну кваліфікацію "Лаборант (медицина)".

Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи будемо ми навчатися в понеділок 7 березня? І якщо ні, то чи будуть за ньго відпрацювання в в суботу 5 березня?

Доброго дня!
Заняття з 7 березня (понеділок) переносяться на суботу на 12 березня.

Добрий день ! Скажіть, будь ласка , коли буде список розподілу студентів за кафедрами( 2 курс ) ?

Доброго дня!
Розподіл студентів за кафедрами буде проводитися протягом 2 семестру.

Доброго дня. Скажіть, якщо я навчаюся на першому курсі за спеціальністю "біологія" на бюджетній основі, чи можу я перейти на заочну форму навчання цього ж року?

Доброго дня!
Так, Ви можете перевестись на заочну контрактну форму навчання під час роботи Приймальної комісії (з 11 липня 2016 р.), але лише після підрахування комісією академічної різниці.

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, коли з'явиться розклад на 2 семестр?

Доброго дня!
Зараз розклад з'ясовується. 
Розклад з'явиться мабуть вже майже перед другим семестром (може раніше)
Слідкуйте за новинами сайта.
P.S. Уточнила ситуацію з розкладом - у секретарей кафедр розклад вже є. На сайті з'явиться наприкінці місяця.

Добрый вечер. Возможен ли перевод с заочной формы обучения на дневную, при наличии свободных бюджетных мест?

Доброго дня!
Так, Ви можете перевестись на денну форму при наявності вільних бюджетних місць під час роботи Приймальної комісії (влітку), але лише після підрахування академ. різниці та отриманні вищіх балів, ніж у студентів контрактної форми денного відділення навчання.

Добрый вечер. На дне открытых дверей говорилось, что на данный момент продолжается набор на курсы для подготовки к поступлению. Где можно найти информацию по этому поводу?

Доброго дня!
За детальнішою інформацією Ви можете звернутись до заступника директора Балана Павла Георгійовича за телефоном: +38(044)521-33-74 .

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, где можно узнать баллы по Вступу до спеціальності? Говорили, что они будут на сайте, но их нет. Спасибо

Бали по спеціальності вже на сайті

Коли студентам 1 курсу магістратури дадуть студентські квитки?

Видача студентських квитків планується після 17 грудня.

Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи має право ФОП навчатися в аспірантурі на бюджеті? Завчасно дякую.

Усю необхідну Вам інформацію Ви можете отримати на сайті Університету - http://asp.univ.kiev.ua/index.php/aspirantura-vstup, або за телефоном Начальника відділу підготовки та атестації науково-педагогічних кадрів КНУ імені Тараса Шевченка (Шевчук Валентина Петрівна): (044)2393463,(044)2393337, (044)2393140.

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, можно ли оформить в нашем университете карточку ISIC (международную карточку студента)? Заранее спасибо.

Доброго дня!
З питання щодо отримання міжнародної картки студента звертайтеся у відділ міжнародного співробітництва за адресою: вул. Володимирська, 60, кімн. 266, 267, або за телефоном (044)239-31-50, (044)239-32-52.

Добрий день, підкажіть, який графік роботи бібліотеки? Чи працює вона у суботу? Завчасно - дякую.

Доброго дня!
Графік роботи бібліотеки (к. 115 ННЦ "Інститут біології"): пн-сб 9.00 - 17.30, перерва 13.30 - 14.00. Вихідний - неділя.

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, по окончании магистратуры (кафедра цитологии и гистологии)какая специальность будет указана в дипломе.

Доброго дня! Після закінчення магістратури Ви отримаєте диплом, у якому написано: академічна кваліфікація - магістр цитології та гістології, професійна кваліфікація - молодший науковий співробітник, гістолог.

Доброго дня! Ставлю запитання повторно: чи має право випускник магістратури кафедри "лабораторна діагностика" працювати лікарем-лаборантом в державному медичному закладі, як то міська лікарня, районна лікарня ( не науково-дослідний інститут)не навчаючись додатково в інституті післядипломної освіти? Дякую.

Згідно Наказу МОЗ №588 від 12.08.2009 (http://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20090812_588.html) всі професіонали з вищою немедичною освітою повинні пройти курси спеціалізації для подальшої роботи в системі охорони здоров'я. Т.з. магістр з лабораторної діагностики біологічних систем є спеціалістом з вищою немедичною освітою (галузь знань "Біологія"). Вам  потрібно проходити спеціалізацію в Інституті післядипломної освіти лікарів.

Яким чином обирають старост академічних груп? Що входить в обов'язки старости? Дякую

Доброго дня!
Відповідно до Закону України Про вищу освіту від 1.07.2014 року № 1556-VII стаття 40 про студентське самоврядування, старости "...обираються шляхом прямого таємного голосування студентів". Старости представляють та захищають права, інтереси студентів, які делегували цю особу на дану посаду.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1556-18/page3

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи зможе випускник кафедри цитології, гістології та біології розвитку працювати ембріологом?

Доброго дня!
Так, випускник може працювати ембріологом.

Доброго дня. Які бали йдуть в диплом бакалаврату: окрема за кожну дисципліну хімії чи всі сумуються? І скільки предметів можна перездати і коли це робиться?

Доброго дня!
У додатку до диплома виставляються всі дисципліни окремо, які читалися студентам, не сумуючись.
Перескладання заліків чи іспитів неможливе.

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, де зможе працювати випускник кафедри мікробіології та загальної імунології спеціальність "Імунологія".

Доброго дня!
Випускники кафедри мікробіології та загальної імунології спеціальність "Імунологія" можуть працювати в клініко-діагностичних лабораторіях, як м.Києва, так і всієї України та Зарубіжжя, обіймати посаду наукового співробітника та лікаря-лаборанта в Науково-дослідних інститутах (наприклад, НДІ онкології, урології, нейрохірургії), медичних університетах та ін. Випускники ННЦ Інституту біології працюють у фармакологічних комітетах, наукових лабораторіях фармакологічних компаній, ветеринарних клініках.

Скажіть, після закінчення яких факультетів денної форми навчання навчально-наукового центру "Інститут біології" можна працювати вчителем у школі?

Доброго дня!
ННЦ "Інститут біології" не здійснює підготовку випусників денного відділення з присвоєнням кваліфікації вчителя або викладача вищого навчального закладу.

P.S. від адміністратора сайта: відповідь на подібне питання вже існує. Перед тим, як писати питання на сайт - уважніше передивіться - може відповідь на ваше питання ВЖЕ існує

Коли будуть готові дипломи і додатки бакалаврів? Чи можна буде їх забрати одразу подати при подачі документів в магістратуру?

Станом на сьогоднішній день всі дипломи та додатки знаходяться у ректора на підпису.
Ви, звичайно ж, можете отримати документи і відразу ж їх подати до магістратури.

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли чекати дипломів випускникам цього року?

Станом на сьогоднішній день всі дипломи та додатки знаходяться у ректора на підпису.

Доброго дня! Після закінчення яких кафедр магістр може працювати вчителем у школі або викладачем у ВНЗ?

Доброго дня!

Відповідно до Наказу ректора від 25.02.2015 року № 46-32 "Про присвоєння додаткової педагогічної кваліфікації випускникам Київського національного університету імені Тараса Шевченка" (http://nmc.univ.kiev.ua/docs/NAKAZ_46-32_2015-02-25.pdf) та постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 787 (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/787-2010-%D0%BF) підготовка магістра з присвоєнням кваліфікації вчителя або викладача вищого навчального закладу здійснюється лише для магістрів заочного відділення за спеціальністю - Біологія.

Добрый день! Какие критерии учитываются при распределинии студентов 2 курса на кафедры по специальностям? Влияют ли на эти критерии оценки по практике, зачетам?

Доброго дня!
При розподілі студентів 2 курсу на кафедри за спеціальностями враховуються такі критерії: успіхи в навчанні (бали за заліки, іспити, літня практика) та інші документи, які підтверджують наукові досягнення студента.

Добрый день. Хотелось бы уточнить, правда ли, что в этом ( 2015 ) году от абитуриентов Института Биологии уже не требуют медицинскую справку. И, если справка не нужна, то нужен ли вкладыш с информацией о прививках. Спасибо

Доброго дня!
Абсолютно вірно. При вступі у 2015 році від абітурієнтів Інституту Біології вже не вимагають медичну довідку. Тому і додаток з інформацією про щеплення при подачі документів до Приймальної комісії Київського національного університету імені Тараса Шевченка докладати не потрібно.

Доброго дня! Скажіть як можна ознайомитися з результатами екзаменів та заліків і взагалі навчанням вашого студента першого курсу батькам які немають змогу приїхати до Києва. Дякую!

Доброго дня!
Ознайомитися з результатами екзаменів та заліків своєї дитини батьки можуть по заліковій книжці, яка є на руках у студента. Розповсюджувати інформацію про успішність студента поза стінами Інституту ми не маємо права, тому Ви можете приїхати до деканату Інституту біології, пред'явив документ, що засвідчує особу, та отримати необхідну Вам інформацію.

Добрий день! А чи потрібна медична довідка для вступу на магістратуру? Дякую.

Доброго дня!
При вступі в 2015 році на навчання за освітнім ступенем магістра подавати медичну довідку не потрібно

Добрый день! Скажите, пожалуйста, какие оценки учитываются при отборе на кафедру на 2 курсе(баллы за экзамены, летнюю практику, зачеты)?

Доброго дня!
При розподілі студентів 2 курсу на кафедри за спеціальностями враховуються такі критерії: успіхи в навчанні (бали за заліки, іспити, літня практика) та інші документи, які підтверджують наукові досягнення студента.

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, на якому курсі буде відбуватися розподіл студентів по кафедрам?

Доброго дня!
Розподіл студентів по кафедрам буде відбуватися на 2 курсі навчання.

Здравствуте! Подскажите, пожалуйста, с какими странами и университетами сотрудничает ННЦ? Если я учусь на кафедре генетики, смогу ли я продолжить обучение на магистратуре по обмену в другой стране? К примеру, в Германии? Спасибо большое.

Доброго дня!
Інформацію щодо партнерів у навчальній та науковій роботі кафедри загальної та молекулярної генетики Ви можете переглянути на сайті ННЦ «Інститут біології» – http://biology.univ.kiev.ua/kafedra-zagalnoji-ta-molekulyarnoji-genetiki-spivpratsya.html

Доброго вечора. Скажіть будь ласка чи допускається лише одна трійка по заліку для отримання диплому з відзнакою, якщо решта оцінок - п'ятірки. Дякую.

Доброго дня!
На отримання диплома з відзнакою може претендувати студент, підсумкові оцінки якого «відмінно» з не менше, ніж 75 відсотків усіх навчальних дисциплін та індивідуальних завдань, передбачених навчальним планом, а з решти навчальних дисциплін та індивідуальних завдань – оцінки «добре». Тому, на жаль, мати трійку по заліку не можна.
Для отримання більш детальної інформації з даного питання, будь ласка, ознайомтеся з Положенням про диплом з відзнакою Київського національного університету імені Тараса Шевченка – http://nmc.univ.kiev.ua/doc.htm (пункт 25).

Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи може магістр біохімії викладати в школі?

Доброго дня!
Відповідно до Наказу ректора від 25.02.2015 року № 46-32 "Про присвоєння додаткової педагогічної кваліфікації випускникам Київського національного університету імені Тараса Шевченка" (http://nmc.univ.kiev.ua/docs/NAKAZ_46-32_2015-02-25.pdf) та постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 787 (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/787-2010-%D0%BF) підготовка магістра з присвоєнням кваліфікації вчителя або викладача вищого навчального закладу за 8.04010205 – Біохімія не здійснюється. Магістру біохімії присвоюється лише кваліфікація «Молодший науковий співробітник (біологія)», «Біохімік».

Доброго дня! Чи допустимо для червоного диплому бакалавра мати четвірку з ДЕКа та дипломної роботи?

Для отримання червоного диплому бакалавра необхідно мати лише п’ятірки з ДЕКа та дипломної роботи.

Питання щодо обхідного листа. Яким чином студентам 2 курсу маг., що живуть в гуртожитку треба його здати до 05.06,якщо його підпише комендант,коли ти здаси кімнату на виселення? І які підписи з бухгалтерії поки нам не виплачуть останню стипендію?

Все вопросы, по поводу документации, требуемой деканатом решаются по месту требования. В деканате уточняйте все моменты.

Я на другому курсі, хочу перевестись на іншу кафедру, що для цього необхідно?

підійти особисто до заступника декана та з'ясувати можливості переводу

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи повинна бути практична частина в курсовій роботі за перший курс магістратури? Дякую

Доброго дня! ТАК! Практична частина в курсовій роботі за перший курс магістратури повинна бути ОБОВ'ЯЗКОВО!!!!

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли будуть доступні для перегляду списки розподілу студентів другого курсу за обраними кафедрами? Дякую

Доброго дня! Списки розподілу студентів другого курсу за обраними кафедрами з'являться на сайті тільки після 2 березня. Слідкуйте за новинами сайту.

Добрий день.Хочу спробувати поступити до вас в 2015 році.Хочу уточнити.Чи є на спеціальності "Біологія" державні місця,скільки їх,денна чи заочна форма?І які предмети ЗНО потрібно здати?Дуже дякую.

Доброго дня! Можу порадити вам Правила прийому 2015 - там є відповіді на усі ваші запитання. Якщо після прочитання у вас з'являться питання - пишіть, з радістю відповимо на них.

Підкажть, будь ласка, коли з'являться списки розподілу студентів 2 курсу по кафедрах?

Списки розподілу заяв за дісциплінами для студентів 2 та 3 курсів вже публікували раніше. Перевестися можно було тільки до кінця сесії. 

Здравствуйте. Дело в том, что очень хотелось бы на каникулах поучить предметы, а учебники выдадут только в марте. К сожалению, возможности подъехать в университет нет. Не могли бы вы подсказать автора и название учебника по физике, по которому будет учиться первый курс биологов в следующем семестре? Спасибо заранее.

Здравствуйте.
У нас на сайте есть только учебники тех преподователей, которые наши, читают у нас. Все остальные учебники сторонних предметов мы пока не размещали. Но видимо теперь займемся этим вопросом.
Мы узнали у наших студентов, которые учились на 1-м курсе (несколько лет назад) - они учились по Савельеву "Курс общей физики" 1 том
Возможно сейчас что-то поменялось, но навряд ли...Учебники, как правило редко меняются...
Напишете потом в опроснике (под вопросом и ответом), помогла информация вам или нет, хорошо? (просто интересно)

Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, к кому можно обратиться на каникулах (до 20 февраля), чтобы сделать копию школьного аттестата? Студентка первого курса.

Доброго дня!
У дирекції інституту кожного вівторка та четверга з 10:00 до 15:00 чергує хтось із методистів та заступників директора.

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, когда можно будет взять учебники в библиотеке на 2 семестр? Только в марте или можно и раньше?

Здравствуйте. Учебники в библиотеке можно будет взять только в марте.

Когда универ не будет работать? В январе - феврале или в декабре - январе? И можно ли будет в декабре приехать в деканат решить некоторые вопросы?

І семестр закінчується 31 грудня. ІІ - починається 1 (фактично 2) березня.
Проте, дирекція нашого інституту, в черговому режимі, буде працювати і в січні-лютому. Графік чергування буде оприлюднено на сайті ННЦ "Інститут біології".

Доброго дня! Хотіла б представляти інститут біології на мовно-літературному конкурсі ім.Т.Г.Шевченка (в 11-му класі посіла перше місце в Києві та взяла участь у всеукраїнському етапі) та мовному конкурсі ім.П.Яцика (в 10-11-му класах посідала місця на міському етапі). До кого я можу звернутися з приводу участі в цих конкурсах? Дякую за увагу.

З даного питання слід особисто звернутись до заступника директора з науково-педагогічної роботи Компанця Тараса Анатолійовича (кімната 304)

Чи можу я впродовж семестру, навчаючись на 3 чи 4 курсі, перевестись на іншу кафедру і що для цього необхідно?

З приводу з’ясування можливості переводу з кафедри на кафедру необхідно особисто звернутись до заступника директора за науково-педагогічної роботи Компанця Тараса Анатолійовича (кімната 304)

Як можна влаштуватися до вас у лабораторію при певній кафедрі? 1 курс Дякую

Слід звернутись до секретаря кафедри, або до викладача напрям діяльності якого Вас зацікавив. Про напрями наукової роботи викладачів та науковців кафедри можна дізнатись з інформаційної дошки та на сайті. Проявляйте активність і Вас обов’язково  підтримають!

Доброго дня! Ряд підрозділів КНУ будуть відпрацьовувати по суботах і матимуть подовжені зимові канікули. ННЦ "Інститут біології" також?

Офіційної інформації нема, чекаємо.
Розпорядження буде підписано в понеділок.
Інформація обов'язково з'явиться на сайті.

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, які саме оцінки беруться до уваги при підрахунку середнього бала диплома бакалавра: оцінки за іспити і заліки чи тільки за іспити? І, якщо враховуються заліки, то до уваги береться зарах-не зарах або оцінка за 100-бальною шкалою? Дякую)

Доброго дня!
При підрахунку середнього бала диплома бакалавра беруться до уваги оцінки як за іспити, так і заліки (за 100-бальною шкалою)

Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи є приблизний графік навчального процесу на 2014-15 навчальний рік? Цікавлять дати зимових канікул та зимової сесії.

Графік навчального процесу можна скачати тут.

Доброго дня! Чи надруковані вже всі дипломи магістрів денної форми навчання 2014 року випуску? До кого звернутися з питання отримання диплома?

Доброго дня. Так, дипломи магістрів денної форми навчання 2014 року випуску вже надруковані. Зверніться будь ласка у кімнату 312 чи 313 ННЦ "Інститут біології".

чи зможу я, закінчивши факультет генетичної інженерії та клітинної біології, працювати в подальшому в медичних закладах? чи я вийду суто науковцем?

Назва спеціалізації «Клітинна біологія та генна інженерія» на даний час змінена на «Біологія клітини та біоінженерія». Підготовка фахівців за цією спеалізацією здійснюється  в межах спеціальності  «Генетика» лише на освітньо-кваліфікаційному рівні «Магістр» . По закінченню випускники отримають кваліфікацію «Генетик». Спеціалісти даної кваліфікації з успіхом працюють як в наукових установах НАНУ так і в медичних установах, таких як «Діла», «Сінево» , клініки репродуктивної медицини тощо.

Як можна дізнатися про обсяг державного замовлення для абітурієнтів 2014р. на факультет біології??

Доброго дня!
На жаль, Міністерство освіти досить не довело до ВНЗ обсяги державного замовлення на 2014-2015 навчальний рік. Як тільки ця інформація стане відомою, про неї можна буде дізнатись у приймальній комісії.

Добрый день. У меня был утерян диплом специалиста. Как я могу его восстановить?

Добрый день. Вам нужно обратиться по этому вопросу в Деканат, в 312 комнату, к Людмиле Федоровне.

Доброго дня! Сьогодны отримала додаток до диплому та побачила, що в ньому вказана невірна тема диплому. Змінена тема була подана у 312 кімнату ще до попереднього захисту, і у протокол захисту внесена вже нова тема. Виходить, що теми додатка та протоколу не співпадають. Що мені робити з цим та до кого звертатися по новий додаток?Дякую

Вирішення Вашої проблеми потребує більш детальної інформації. Зв’яжіться особисто із заступником директора Компанцем Т.А. tarkompanets@gmail.com. Назвіться та вкажіть у листі стару і нову назви роботи, яку кафедру закінчили та форму навчання (денна чи заочна).

чи можу я влітку перевестись на 2й курс спеціальності екологія з КПІ до вас?

Можете. Однак, треба звірити Вашу академдовідку з нашим навчальним планом на предмет академрізниці (до 3-х дисциплін). На даний час всі бюджетні місця зайняті. Доведеться оформляти контракт.

Чи наявні вільні бюджетні місця зараз на екології?

На 1 курсі за напрямом "екологія" заповнені всі бюджетні місця. На 2 курсі бюджетне місце перевели на напрям "біологія".

Добрий день. Чи входить в компетенцію зам декана переносити модуль з анатомії для другого курсу?

Не входить

Доброго дня. Мене цікавить, як бюджетники з заочної форми потім відробляють державі роки навчання?

Бюджетників на заочній формі ще не випускали. Тому, механізм не відпрацьований. Випускники-бюджетники денного відділення на даний час отримують вільний диплом і працевлаштовуються самостійно.

Чи будуть травневі свята? І коли за них відпрацьовуємо?

Інформацію про травневі свята вже опубліковано на сайті