Календар подій

loader
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
1
1
2
2
7
7
дн.
0
0
0
0
год.
5
5
2
2
хв.
2
2
1
1
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 


Додати питання
Доброго дня! Як мені відомо, обов'язковою мовою написання курсової роботи є українська мова. Моє запитання полягає в тому, чому альтернативною мовою написання курсової роботи не може бути англійська мова, особливо якщо студент виконує свою роботу в іншій країні? А також, чи збирається адміністрація розглядати це питання при прийнятті правил оформлення курсових робіт наступного року? З моєї точки зору, це виглядає незрозуміло, тому що в багатьох не англомовни країнах Європи написання Bachelor's thesis англійською мовою навпаки заохочується або навіть є примусовим.
Доброго вечора. Зараз я навчаюся на 1 курсі (бюджетна форма навчання) у ВНМУ імені Пирогова. Чи можливо перевестися до вас на факультет біології на бюджетну форму навчання після першого курсу або після зимової сесії?
Доброго вечора , чи можливо здати перевестися з спеціальності " біологія "(бюджет) на спеціальність "ЛСПГ", здавши академрізницю ? І якщо можливо, то на якому курсі і чи буде навчання також на бюджетній основі ? Дякую заздалегідь.
Хотілося б дізнатися, чи існують програми ERASMUS для студентів бакалавріату і магістратури?
Підскажіть, будь ласка, чи роблять в нашому університеті записи в трудову книгу років навчання в університеті і чи зараховуватимуться роки навчання як стаж роботи? Якщо так, то до кого в деканаті потрібно звернутись з цього приводу?
Цікавить напрям біотехнологія. Коли буде відкрита магістратура? Чи є поділ на спеціалізації? Які перспективи працевлаштування? Чи можливий вступ в магістратуру в ІВТ по спец.біотехнологія?
Що таке "асистент біолога"? Для того, щоб бути чиїмось асистентом реально потрібна вища освіта?
Добрий день!Я зочник біофаку. Скажіть, будь ласка, в який день та о котрій годині можна приїхати за викликом на сессію, адже деканат працює по-різному.
Доброго вечора! Лабораторна діагностика - галузь знань біологія чи медицина? На запитання щодо роботи лікарем-лаборантом у мед. установах без навчання в інституті післядипломної освіти 19.09.2015 Ви зазначаєте, що магістр з лабораторної діагностики біологічних систем є спеціалістом з вищою немедичною освітою (галузь знань "Біологія"), потрібно проходити спеціалізацію в Інституті післядипломної освіти лікарів. На сторінці "Лабораторна діагностика" наведена така інформація: Освітній рівень - вища освіта ОКР - бакалавр Галузь знань - 1201 «Медицина» Напрям підготовки - 6.120102 «Лабораторна діагностика» Кваліфікація - 3221 «Лаборант (медицина)»
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи будемо ми навчатися в понеділок 7 березня? І якщо ні, то чи будуть за ньго відпрацювання в в суботу 5 березня?
Добрий день ! Скажіть, будь ласка , коли буде список розподілу студентів за кафедрами( 2 курс ) ?
Доброго дня. Скажіть, якщо я навчаюся на першому курсі за спеціальністю "біологія" на бюджетній основі, чи можу я перейти на заочну форму навчання цього ж року?
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, коли з'явиться розклад на 2 семестр?
Добрый вечер. Возможен ли перевод с заочной формы обучения на дневную, при наличии свободных бюджетных мест?
Добрый вечер. На дне открытых дверей говорилось, что на данный момент продолжается набор на курсы для подготовки к поступлению. Где можно найти информацию по этому поводу?
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, где можно узнать баллы по Вступу до спеціальності? Говорили, что они будут на сайте, но их нет. Спасибо
Коли студентам 1 курсу магістратури дадуть студентські квитки?
Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи має право ФОП навчатися в аспірантурі на бюджеті? Завчасно дякую.
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, можно ли оформить в нашем университете карточку ISIC (международную карточку студента)? Заранее спасибо.
Добрий день, підкажіть, який графік роботи бібліотеки? Чи працює вона у суботу? Завчасно - дякую.
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, по окончании магистратуры (кафедра цитологии и гистологии)какая специальность будет указана в дипломе.
Доброго дня! Ставлю запитання повторно: чи має право випускник магістратури кафедри "лабораторна діагностика" працювати лікарем-лаборантом в державному медичному закладі, як то міська лікарня, районна лікарня ( не науково-дослідний інститут)не навчаючись додатково в інституті післядипломної освіти? Дякую.
Яким чином обирають старост академічних груп? Що входить в обов'язки старости? Дякую
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи зможе випускник кафедри цитології, гістології та біології розвитку працювати ембріологом?
Доброго дня. Які бали йдуть в диплом бакалаврату: окрема за кожну дисципліну хімії чи всі сумуються? І скільки предметів можна перездати і коли це робиться?
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, де зможе працювати випускник кафедри мікробіології та загальної імунології спеціальність "Імунологія".
Скажіть, після закінчення яких факультетів денної форми навчання навчально-наукового центру "Інститут біології" можна працювати вчителем у школі?
Коли будуть готові дипломи і додатки бакалаврів? Чи можна буде їх забрати одразу подати при подачі документів в магістратуру?
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли чекати дипломів випускникам цього року?
Доброго дня! Після закінчення яких кафедр магістр може працювати вчителем у школі або викладачем у ВНЗ?
Добрый день! Какие критерии учитываются при распределинии студентов 2 курса на кафедры по специальностям? Влияют ли на эти критерии оценки по практике, зачетам?
Добрый день. Хотелось бы уточнить, правда ли, что в этом ( 2015 ) году от абитуриентов Института Биологии уже не требуют медицинскую справку. И, если справка не нужна, то нужен ли вкладыш с информацией о прививках. Спасибо
Доброго дня! Скажіть як можна ознайомитися з результатами екзаменів та заліків і взагалі навчанням вашого студента першого курсу батькам які немають змогу приїхати до Києва. Дякую!
Добрий день! А чи потрібна медична довідка для вступу на магістратуру? Дякую.
Добрый день! Скажите, пожалуйста, какие оценки учитываются при отборе на кафедру на 2 курсе(баллы за экзамены, летнюю практику, зачеты)?
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, на якому курсі буде відбуватися розподіл студентів по кафедрам?
Здравствуте! Подскажите, пожалуйста, с какими странами и университетами сотрудничает ННЦ? Если я учусь на кафедре генетики, смогу ли я продолжить обучение на магистратуре по обмену в другой стране? К примеру, в Германии? Спасибо большое.
Доброго вечора. Скажіть будь ласка чи допускається лише одна трійка по заліку для отримання диплому з відзнакою, якщо решта оцінок - п'ятірки. Дякую.
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи може магістр біохімії викладати в школі?
Доброго дня! Чи допустимо для червоного диплому бакалавра мати четвірку з ДЕКа та дипломної роботи?
Питання щодо обхідного листа. Яким чином студентам 2 курсу маг., що живуть в гуртожитку треба його здати до 05.06,якщо його підпише комендант,коли ти здаси кімнату на виселення? І які підписи з бухгалтерії поки нам не виплачуть останню стипендію?
Я на другому курсі, хочу перевестись на іншу кафедру, що для цього необхідно?
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи повинна бути практична частина в курсовій роботі за перший курс магістратури? Дякую
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли будуть доступні для перегляду списки розподілу студентів другого курсу за обраними кафедрами? Дякую
Добрий день.Хочу спробувати поступити до вас в 2015 році.Хочу уточнити.Чи є на спеціальності "Біологія" державні місця,скільки їх,денна чи заочна форма?І які предмети ЗНО потрібно здати?Дуже дякую.
Підкажть, будь ласка, коли з'являться списки розподілу студентів 2 курсу по кафедрах?
Здравствуйте. Дело в том, что очень хотелось бы на каникулах поучить предметы, а учебники выдадут только в марте. К сожалению, возможности подъехать в университет нет. Не могли бы вы подсказать автора и название учебника по физике, по которому будет учиться первый курс биологов в следующем семестре? Спасибо заранее.
Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, к кому можно обратиться на каникулах (до 20 февраля), чтобы сделать копию школьного аттестата? Студентка первого курса.
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, когда можно будет взять учебники в библиотеке на 2 семестр? Только в марте или можно и раньше?
Когда универ не будет работать? В январе - феврале или в декабре - январе? И можно ли будет в декабре приехать в деканат решить некоторые вопросы?
Доброго дня! Хотіла б представляти інститут біології на мовно-літературному конкурсі ім.Т.Г.Шевченка (в 11-му класі посіла перше місце в Києві та взяла участь у всеукраїнському етапі) та мовному конкурсі ім.П.Яцика (в 10-11-му класах посідала місця на міському етапі). До кого я можу звернутися з приводу участі в цих конкурсах? Дякую за увагу.
Чи можу я впродовж семестру, навчаючись на 3 чи 4 курсі, перевестись на іншу кафедру і що для цього необхідно?
Як можна влаштуватися до вас у лабораторію при певній кафедрі? 1 курс Дякую
Доброго дня! Ряд підрозділів КНУ будуть відпрацьовувати по суботах і матимуть подовжені зимові канікули. ННЦ "Інститут біології" також?
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, які саме оцінки беруться до уваги при підрахунку середнього бала диплома бакалавра: оцінки за іспити і заліки чи тільки за іспити? І, якщо враховуються заліки, то до уваги береться зарах-не зарах або оцінка за 100-бальною шкалою? Дякую)
Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи є приблизний графік навчального процесу на 2014-15 навчальний рік? Цікавлять дати зимових канікул та зимової сесії.
Доброго дня! Чи надруковані вже всі дипломи магістрів денної форми навчання 2014 року випуску? До кого звернутися з питання отримання диплома?
чи зможу я, закінчивши факультет генетичної інженерії та клітинної біології, працювати в подальшому в медичних закладах? чи я вийду суто науковцем?
Як можна дізнатися про обсяг державного замовлення для абітурієнтів 2014р. на факультет біології??
Добрый день. У меня был утерян диплом специалиста. Как я могу его восстановить?
Доброго дня! Сьогодны отримала додаток до диплому та побачила, що в ньому вказана невірна тема диплому. Змінена тема була подана у 312 кімнату ще до попереднього захисту, і у протокол захисту внесена вже нова тема. Виходить, що теми додатка та протоколу не співпадають. Що мені робити з цим та до кого звертатися по новий додаток?Дякую
чи можу я влітку перевестись на 2й курс спеціальності екологія з КПІ до вас?
Чи наявні вільні бюджетні місця зараз на екології?
Добрий день. Чи входить в компетенцію зам декана переносити модуль з анатомії для другого курсу?
Доброго дня. Мене цікавить, як бюджетники з заочної форми потім відробляють державі роки навчання?
Чи будуть травневі свята? І коли за них відпрацьовуємо?
: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.