Календар подій

loader
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
1
1
2
2
7
7
дн.
0
0
0
0
год.
5
5
0
0
хв.
2
2
9
9
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 


Додати питання
Доброго дня!Підскажіть будь ласка,які предмети треба здавати на ЗНО для вступу по спеціальності "Біотехнологія та біоінженерія".
Доброго дня! Чи потрібна форма 086о при вступі?
Доброго дня, підкажіть чи можна, і якщо можна то де?ознайомитись із переліком питань для підготовки до іспитів з англійської мови та філософії, при вступі в аспіратуру на кафедру ботаніки.
Доброго дня!скажіть будь ласка які потрібні документи при вступі на заочну форму біологічного факультету і яка вартість навчання?
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, як впливає відсутність бакалаврської роботи з біології при вступі до магістратури з дипломом бакалавра несуміжної спеціальності?
Доброго вечора. Підскажіть будьласка адресу куди подавати документи на магістратуру. Дякую.
Здравствуйте, подскажите пожалуста количество бюджетных мест на бакалавра в 2017 г. Какой пороговый балл был в 2016г на бюджет.
Доброго дня,скажіть ,якщо в майбутнємт я хочу бути ембіологом на якій факультет мені подавати документи, дякую за відповідь.
Доброго дня! Чи вірно, що для вступу на магістратуру після закінчення іншого факультету КНУ (диплом спеціаліста) треба здавати три іспити: фаховий, додатковий та іноземну мову? Чи одразу потрібно обирати кафедру? Чи відрізняються іспити для різних кафедр чи освітніх програм, чи залежать тільки від обраної спеціальності? Іспити складаються лише з тестів чи чогось іще? Де можна побачити зразки завдань (зокрема фахового випробування з екології, додаткового випробування та з англ. мови)? Дякую!
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, кількість державних місць на магістратуру у 2017 році?
Доброго дня. Можна вступити на бюджетну форму навчаня, на ДРУГИЙ курс магістратури, точніше перевестись з іншого університету? Що для цього потрібно? Дякую!
Доброго дня! Маю намір вступити до заочної Магістратури ("Біологія"). "2017 року вступати для здобуття освітнього ступеня "Магістр" можуть не лише ті абітурієнти, які мають диплом бакалавра-біолога, а й ті, що мають диплом за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткового вступного випробування." (http://biology.univ.kiev.ua/ua/zaochna-forma-navchannya.html) Що буде фаховим випробуванням і що - додатковим? Всього лише два? Де можна ознайомитись з питаннями, щоб почати готуватись? Дякую.
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, сертификат ЗНО по каким предметам необходим для поступления на специальность " биология"?Имеют ли привелегии при поступлении медалисты и победители всеукраинских турниров по биологии? Спасибо!
Доброго дня! Я бакалавр лну ім.І.Франка,чи є можливість поступити до вас на лабораторну діагностику чи дієтологію на магістратуру...?
Доброго вечора. Зараз я навчаюся на 1 курсі (бюджетна форма навчання) у ВНМУ імені Пирогова. Чи можливо перевестися до вас на факультет біології на бюджетну форму навчання після першого курсу або після зимової сесії?
Доброго дня. Я студентка 1-го курсу медичного.ф. ВНМУ імені Пирогова. Чи є така можливість перевестися до вашого університету на навчання за напрямом біологія зі збереженням бюджетного місця?
Доброго дня ,чи можливо вступити на 2 курс заочного навчання на бюджет
Доброго дня, чи можливий вступ до вашого учбового закладу, на базі молодшого спеціаліста, на бюджет, та на який курс?
Доброго дня! Чи можу я вступати на спеціальність біохімія на магістратуру (заочно), якщо маю диплом магістра хімічного факультету КНУ за спеціальністю аналітична хімія? дякую за відповідь
Я учусь в техникуме на специальности прикладная экология. Могу ли я поступить в ваш вуз на бюджет и на какой курс? Средний бал-5.0
Я є студентом 1 курсу іншого ВУЗу несуміжної спеціальності(хімічні технології), чи можу я вступити на заочну форму навчання за спеціальністю біологія після закінчення 1 курсу? І чи є можливість вступити на бюджетну форму оплати?
Добрий день. Я хочу вступати до вашого університету. Скажіть будь ласка, які предмети треба здавати на зно?
Здравствуйте! У меня есть диплом бакалавра ветеринарной медицины. Могу я поступить на второе высшее в ваш институт на курс биотехнологии, и на какой курс меня зачислят? Учеба будет заочной? Будет тестовый конкурс или собеседование? И сколько стоит обучение за год?;3
Доброго дня! Цього року я отримала освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за спеціальністю біологія у ЛНУ ім. Івана Франка. Хотіла б поступати до Вас на магістратуру. Чи можу я подати копію диплому бакалавра, завірену в ЛНУ ім. Івана Франка. Чи необхідно подавати оригінал документів, копію яких буде завіряти приймальна комісія Київського університету? А також, якщо у мене є сертифікат IELTS з середнім балом 6,0 (В2) чи звільняюсь я від складання іспиту англійської мови при вступі? З повагою, Анастасія
Слабо графік вступних на магістерку вивісити?
Добрый вечер, нужен ли при поступлении медосмотр?
Доброго дня! Скажіть будь-ласка якщо студент не здав іспит з іноземної мови на вступ до магістратури, чи може він наступного року скласти цей іспит?
Доврого вечора! Скажіть будь-ласка якщо не здав вступний іспит з англійської мови, чи можливо буде поступити на магістратуру на контракт?
добрий день скажіть будь ласка чи можливо поступити на магістратуру чи спеціалітет з біологіі або фізіологіі людини і тварини маючи бакалаврат ветеринарноі медицини дякую
Доброго дня! Чи потрібно складати іспит в магістратуру(біохімія), якщо я маю диплом спеціаліста(біологія та хімія),а також навчаюсь на 1-му курсі медичного університету,фармацевтичного факультеті,відповідно ЗНО здавала в 2015 році???
Добрый вечер. Правда ли, что абитуриенты, у которых есть основания на дополнительные баллы (курсы ВУЗа, олимпиада и т.д.) подают документы не в электронном виде, а по-старинке, в бумажном варианте? И когда станет точно известно количество бюджетных мест и стоимость контракта на 2016 год?
Добрий день! Цього року я готуюсь до вступу в ННЦ "Інститут біології" на заочну форму навчання, на контрактній основі. Цікаві для мене напрями - біохімія або фізіологія людини. Але я студент 3-го курсу несуміжного напряму (економіка). Навчаюсь також заочно але на бюджеті. Чи маю я право навчатись заочно в обох ВНЗ, на бюджеті в першому і на контракті в другому? Знаю, що можливо навчання на заочній та денній формі одночасно, але поки що не знайшов інформації щодо заочного навчання у двох ВНЗ. Ще одне питання - у Правилах 2016 не знайшов таблиці з вартістю навчання. Можливо, погано шукав. У минулому році один курс заочного навчання за напрямом Біологія коштував 15000 грн (Бакалавр), а скільки в поточному році? Ваша відповідь для мене важлива, тому буду дуже вдячний!
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, вирішення такого питання. Навчалася на 2 курсі медичного факультету НМУ ім. О.О. Богомольця. Хотіла перевестися до інституту біології, але у деканаті мого університету сказали, що це неможливо. Через це забрала документи за власним бажанням, задля вступу до Вашого ВНЗ. У цьому році на ЗНО не зареєструвалась. Маю я втрачати рік чи можна щось зробити? Основа та форма навчання не мають значення. Буду дуже вдячна, якщо Ви підкажете усі можливі варіанти вирішення моєї проблеми (звісно, якщо вони є).
Доброго дня. Чи є вже програма вступу у магістратуру 2016?
Доброго дня. Згідно правил вступу до ОКР Магістр "Біохімія" маючи ОКР Бакалавр із спеціальності яка не є суміжною, потрібно складати крім основних іспитів, додаткові. З яких дисциплин потрібно складати додаткові іспити?
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи маю я можливість поступати до ННЦ "Інститут біології" в магістратуру за спеціальністю "біотехнологія", "біохімія" або будь-якою іншою, якщо я маю диплом бакалавра з біотехнології НТУУ "КПІ" та закінчила 1 рік магістратури в КПІ. Якщо так, то на яку форму - за держзамовленням чи лише за контрактом. Заздалегідь дуже вдячна за відповідь.
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є обов'язковим при вступі цього року на магістратуру мати наукові публікації (статті, тези)?
Добрий день.Скажіть,будь ласка,чи маю я можливість поновитися в іншому вузі,якщо був відрахований перед захистом магістерської роботи?І якщо так,то на який семестр?
Доброго дня, скажіть будь ласка, для вступу на секцію "біологія" необхідно здавати предмети на базовому чи поглибленних рівнях? Дякую за відповідь.
ДОброго вечора, скажіть будь ласка, середній бал атестата не враховується при вступі в магістратуру, чи враховується, бо ходять різні версії. Дякую.
Доброго дня. Підскажить, будь ласка, які саме предмети необхідно здвавати для вступу на біотехнологію та необхідний середній бал атестата. Також коли буде проводитися Олімпіада 2015-2016 навчального року для школярів? Дякую за відповіть.
Доброго дня! Мене цікавить відповідь на таке питання: Чи маю я право поступати в магістратуру інституту Біології КНУ за спеціальністью Генетика або Молекулярна біологія , якщо я закінчив лікувальний факультет медичного університету та маю диплом спеціаліста з загальним балом вище 4,5 Як випливає з правил вступу КНУ 2016 та попередніх запитань до Вас така можливість існує. Дякую за відповідь
Здравствуйте. Возможен ли перевод из другого ВУЗа на второй год магистратуры?
Добрий день! Чи можу я отримати перелік предметів 1-3 курсів. Для приблизного підрахування академ.різниці? Цікавлять напрями молекулярна біологія та мікробіологія. Дякую
Добрый вечер. На дне открытых дверей говорилось, что на данный момент продолжается набор на курсы для подготовки к поступлению. Где можно найти информацию по этому поводу?
Доброго дня, підкажіть,будь ласка, чи можна після закінчення 1-го курсу медичного університету вступити на заочну форму навчання на біологічний факультет, щоб здобувати другу освіту ? Якщо так, то на який курс вступати? І треба складати ЗНО чи вступні іспити ? Який термін навчання ? Дуже дякую
Добрий день! Підкажіть будь ласка, рішення такого питання. Була відрахована після першого семетру, 3-ого курсу з медичного університету за напрямом медична справа через заборгованість. Чи можу я поновитися у вас на 2 ий курс?
Вечер добрый. Когда появятся официальные правила приема на 2016 год?
Доброго дня! Скажіть будь ласка,можливе переведення до вашого ВУЗу на биологічний факультет на заочну форму навчання, якщо я закінчила Богомольця 3 курси та склала лицензійний іспит з предметів,як біологія,фізіологія,біохімія,патфізіологія,патанатомія,анатомія,гістологія,фармакологія,мікробіологія? І на який курс, якщо можливо?Дякую!
Добрый день. Правда ли, что в следующем году могут отменить поступление на 2 курс на основании дипломов колледжей?
Доброго дня. Скажіть, чи існує дистанційна форма підготовки то вступу до університету?
Доброго дня! Чи можливо перевестись на другий семестр 1 курсу з іншого університету? Які іспити необхідно скласти щоб перевестись на 2 курс? Дякую.
Доброго дня) В мене питання стосовно спеціальності "екологія". Чи буде колись магістратура за цією спеціальністю? Завчасно дякую)
Добрий день ! Скажіть, будь ласка, як проводиться зарахування на вакантні місця цільового прийому не рекомендованих до зарахування ? За рейтинговим списком ? Дякую !
Доброго дня!!! Я маю срібну медаль(атестат з відзнакою), але у рейтингових списках не відзначено, що я маю позачергове зарахування. Поясніть, чому?
Доброго дня! Нещодавно бачила інформацію у новинах, що держава надаватиме пільги переселенцям з АТО. Чи є якісь пільги для вступу в магістватуру? І як треба подати документи, щоб ними скористатися?
Добрий день. Скажіть, будь ласка, які документи необхідно подавати для вступу в магістратуру?(посилання, зазначене у відповіді на аналогічне питання не дійсне)
Доброго дня!Цього року я закінчив Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю "Водні біоресурси та аквакультура".Чи зможу я писати дисертацію іхтіологічного спрямування,навчаючись в аспірантурі за спеціальністю зоологія?
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста,возможен ли перевод с другого ВУЗ на 2 курс на бюджет?
Вітаю! Підскажіть, будь ласка, коли, які документи та в які кабінети подавати заяви та документацію для вступу в АСПІРАНТУРУ. Бо в графі "Аспірантура" на сайті крім програм з предметів немає іншої інформації. Дуже дякую!
Здравствуйте!Известно ли уже точное расписание вступительных экзаменов на ОКР Магистр?
Доброго дня, скажіть будь-ласка, власне вступні іспити для вступу на ОКР Магістр будуть проходити на комп'ютерах?
Доброго дня, а в якому форматі буде проходити тест по спеціальності для вступу на ОКР Магістр та по чому до нього можна підготуватись?
Добрый день. Напишите пожалуйста, какого числа начинается подача документов на магистратуру биологического факультета(или уже началась), и какие документы при себе иметь? А так же в каком здании это происходит.
Добрий день! Скажіть, будь-ласка, які документи треба збирати для вступу в магістратуру? Чи потрібна медична довідка?
Добрий день, хочу Вас спитати можливий перехресний вступ до магістратури на біологічний факультет, якщо диплом бакалавра педагогічного напрямку спеціальність "Початкова освіта"? Буду дуже Вам вдячний за відповідь на це питання!
1.Чи можна після 3ього курса мед.унів за спец."лікувальна справа ",по ступити до вас на заочне навчання (якщо так,то на який курс?),при цьому продовжити навчання в медичному. 2.Чи можна після 4 курсу мед.універ. поступати на магістратуру до вас,при цьому проодовджити навчання в мед.унів. ?
Я навчаюсь на 4 курсі запорізького медичного університету. Хочу перевестись до вашого ВУЗу зі збереженням бюджетного місця, чи можливо це, і які умови переведення? Дякую!
Доброго дня. Скажіть, існує можливість здати екзамен з англійської мови при вступі в магістратуру раніше чи пізніше назначеної дати? Якщо обставини абсолютно не дозволяють бути присутнім саме 25 липня.
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи є вже розклад екзаменів для вступу на магістратуру? А також де можна знайти програму вступного іспиту з іноземної мови?
Доброго дня! За посиланням http://www.vstup.info/2015/ вже заявлено кількість бюджетних мість на 2015 рік. Стосовно Інституту біології по магістратурі кількість така ж як і у минулому році. Наскількі вірна інформація на сайті Вступ, адже це також офіційний сайт. Дякую.
Добрый вечер. Скажите пожалуйста какие условия для поступления в аспирантуру в вашем институте? Есть ли бюджетные места? Возможна ли заочная форма обучения? Я в этом году закончила Харьковский национальный университет им. В. Н. Каразина, биологический факультет, специальность биохимия. Интересующая специальность биохимия или иммунология. Заранее спасибо за ответ.
Добрий день. Скажіть, будь ласка, коли почнеться прийом документів для вступу в магістратуру. Дякую
Доброго дня! Скажіть будь ласка, де можна дізнатись кількість бюджетних місць за кожною спеціальністю в магістратурі на наступний навчальний рік? І як буде проходити тестування з біології - загальний тест для усіх спеціальностей чи питання відрізнятимуться залежно від обраного напрямку? Якщо подавати заяви на кілька спеціальностей - чи означає це, що необхідно писати стільки ж разів тести? Дякую!
Доброго дня! Коли буде відомо обсяг держзамовлення на магістратуру на 2015 рік, і де це можна побачити? Дякую
В якому випадку можливе збереження реєстрації для студентів 4 курсу, що паланують вступати в магістратуру? З ким можна вирішити дане питання?
Доброго дня! Я закінчила 5курс заочної форми навчання. Хочу вступити на спеціаліста. Скажіть будь-ласка які умови вступу? екзамени, тести чи співбесіда? Яка вартість навчання в 2015році? Дякую.
Доброго дня! Я навчаюсь в іншому університеті за спеціальністю "біохімія" на стаціонарі, бакалаврат. Планую вступати до Іституту біології на магістратуру на заочне відділення. 1. Чи потрібно здавати держіспит з біології і у вас в Інституті біології (адже наразі в університеті,де навчаюсь на бакалавра, ми будемо його здавати)? 2. Якими посібниками та підручниками з англійської мови користуються студенти(зокрема,для групи "А")? 3. В якому вигляді будуть проходити вступні випробування на магістратуру з англійської мови? 4. Яким чином будуть розподілятись бали зі вступних випробувань та рейтинг заліковки? (чи це буде так, як в університеті,де я навчаюсь: 30 балів-екзамен з англійської, 50 балів-екзамен із загальної біології та 20 балів-рейтинг).
Добрий день! Скажіть будь-ласка, що саме треба здавати, щоб вступити до вузу на спеціаліста маючи диплом бакаллавра вашої кафедри біохімії? Як проходять випробувпння? І яка вартість навчання на 2015рік? Дякую.
Добрый день. Подскажите, могу я сдать вступительный экзамен в магистратуру по английскому языку, если в дипломе бакалавра французкий? Спасибо!
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можу я перевестися на спеціальність "біологія" Вашого ВНЗ після закінчення 2-х курсів стоматологічного факультету НМУ ім. О.О.Богомольця? Якщо це можливо, то на який курс та на якій основі (контракт/бюджет, денна/заочна форма)? Дякую.
Доброго дня. Де список питань (біологія, хімія, мова) для підготовки до вступу для абітурієнтів, що мають право не складати ЗНО?
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можу я перевестися на спеціальність "біологія" Вашого ВНЗ після закінчення 2-х курсів стоматологічного факультету НМУ ім. О.О.Богомольця? Якщо це можливо, то на який курс та на якій основі (контракт/бюджет, денна/заочна форма)? Дякую.
Здравствуйте! Подскажите даты приема документов и вступительных экзаменов в магистратуру 2015 (заочное отделение) В какой форме проходят экзамены? Спасибо.
Доброго дня. Мене звати Олена. Я б хотіла дізнатись чи зможу я поновитись в Вашому вузі, якщо була відрахована один раз з денної форми навчання (НУБіП, факультет біотехнології) за академ. неуспішність і другий раз з НУХТу, заочна форма навчання, факультет біотехнології і екологічного контролю за власним бажанням в зв’язку з від’їздом з країни. Навчалась на 5 курсі , бакалавр. Якщо так, то що для цього потрібно. Дякую.
Добрий день! Я хотіла б дізнатись, чи маю я право поступити на бюджет, якщо я закінчила перший курс іншої спеціальності, але з іншого ВУЗу, і, до того ж, пішла за власним бижанням?
Добрий день, скажіть будь-ласка, чи можу я вступити на 2 курс на спеціальність "біологія" після медичного коледжу на денну форму навчання?
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи будуть нараховувати додаткові бали при вступі в магістратуру за публікацію тез? Дякую.
Доброго дня. Підкажіть, де можна отримати витяг з протоколу засідання вченої ради для вступу до аспірантури? кафедра біохімії. Дякую.
Добрий вечір! Цікавить наступне питання: чи маю я змогу навчатися у Вас на магітратурі, якщо я маю диплом "Хімік, вчитель хімії". У додатку до диплома вказані дисципліни, які ми вивчали ( вони були ті самі, що й у біологів у нашому унів-ті, але навчальний заклад не моє повноважень видавати документ з подвійною спеціальністю)? Хочу доповнити своє питання - у заліковці вказано: "Хімія".Додаткова спеціальність "Біологія". А ось у дипломі - ні. Чи можу я вступити до вас?
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, яка все ж таки кількість бюджетних місць на бакалаврат з напрямку біології, адже на сторінці з рейтинговим списком абітурієнтів вказано 125 місць, а на сайті Міністерства і в попередніх запитаннях 135?
Доброго дня.Чи надають якісь переваги при вступі дипломи учасника III етапу Всеураїнських учнівських олімпіад?
Доброго дня. Якою має бути кількість заяв,щоб відкрилася група на магістратуру? чи залежить ця кількість від обсягу державного замовлення?
Доброго дня.. В мене до Вас таке питання я закінчила медколедж в 2011 році маю стаж 3 роки хочу вступити на біологічний факультет на заочну форму.. Що мені для цього потрібно?! Які потрібно здавати екзамени і як?!
Чи працює приймальна комісія для магістрів 12,13 чи 14 липня?
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, чи можна у вас здобути другу вищу освіту. Я планую навчатись заочно. Особливо мене цікавить спеціальність "Фізіологія людини і тварин". Чи можно дізнатись про вартість навчання? Дякую!
Чи є остаточним графік складання іспитів для вступу в магістратуру, розміщений на сайті університету (для ННЦ ІБ це 18.07 та 20.07 для іноземної мови та біології відповідно), чи дати ще можуть змінитися? Якщо я маю здавати іноземну мову для вступу на два різні факультети КНУ, чи можу я здати її лише на одному з них, і просити зарахувати отриманий результат до моїх балів у рейтингу іншого (а саме - Інституту біології)? Якщо так, що мені для цього необхідно зробити?
Доброго дня) підскажіть будь-ласка,якого чила починається вступна кампанія?
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна вступати до КНУ на магістратуру студентам інших вузів? Цікавить Інститут біології, спеціальність "імунологія" або "вірусологія". На разі маю диплом спеціаліста медичного університету, середній бал вище 4, публікації, добрі знання англійської мови. Всі предмети, які вивчатимуться на магістратурі в інституті біології я частково проходила в своєму університеті. Чи маю я шанси, як думаєте? Буду вдячна за відповідь:)
Доброго дня! У мене є диплом магістра філології КНУ. Чи можу я вступати на другий курс заочного відділення біологічного факультету для отримання другої вищої освіти? Дякую
: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.