Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Додати питання
Коли буде оприлюднено рейтинг на стипендію?
Доброго дня! Скажіть будь ласка, що впливає на стипенлїдію, тільки іспити, чи заліки, публікації і активність також? дякую
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, для магістрів 2 року навчання підсумковий державний екзамен включатиме в себе питання із дисциплін, що викладались на кафедрі? Чи також із загальних предметів, вивчених ще на перших двох курсах до розподілу на кафедри? Дякую.
Доброго дня! З'явився рейтинговий список, але мене в ньому немає, хоч я здала сесію вчасно і навчаюсь на бюджеті. Чи можна це змінити? Дякую.
Коли і де можна буде побачити рейтинг студентів і дізнатись, чи отримуватиму я стипендію?
Доброго Дня! Скажіть будь-ласка якого числа буде держіспит для 4 курсу? група Фізіологія людини і тварин
Добрий день! Скажіть, будь ласка, якщо уже відомо, дату комбінованого іспиту за спеціальністю для магістрів ІІ курсу (група біохімія)? Дякую
Якщо студент не склав іспит, як йому дізнатись про дату перездачі? Коли зазавичай призначається така дата: на канікулах чи вже наступного семестру?
Скажіть будь-ласка ,якщо в мене заліки на 5-рки , а за екзамен отримаю 3-йку ,чи отримаю я стипендію?
Добрий день, підскажіть будь ласка, коли саме будуть заліки та екзамени у першого курсу факультету біологія? Заліки з хімії та вступу до студій, а екзамени з цитології та гістології й екології.
Чи є у магістрів першого курсу магістратури обов*язковим залік з англ мови взимку?
Добрий день, я заочник біофаку, коли можна приїхати за викликом на сессію? Та існує якийсь графік прийому та визначені дні для отримання виклику?
Добрый день! Подскажите когда начнется установочная сессия у бакалавров-заочников, 2 курс?
Добрый день! Известна ли дата установочной сессии для магистров первого года обучения?
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи будуть заліки з літньої практики першого курсу впливати на стипендію ?
Скажіть, будь ласка, чи впливають заліки на стипендію. Біологія, перший курс.
Доброго дня. Я заочник біофаку. Підкажіть, куди можна підійти за викликом на сесію? Який графік роботи? Чи можна приїхати після 16.00?
Будут ли выкладывать на сайте перечень вопросов госэкзамена для бакалавров?
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, в якій формі буде проходити державний іспит для студентів 4 курсу? (тестовий, усний, письмовий з розгорнутими відповідями)
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, у якій формі буде проходити державний іспит з біохімії для магістрів 2-го курсу: тести, письмовий чи усний екзамен?
В переліку заліків у маг. 2 курсу "Цивільний захист". Можна дізнатися як воно буде проходити, а головне - коли? Дякую за швидку відповідь!
Як ознайомитися зі списком питань з біології, хімії та укр. мови для тих, хто має право не подавати сертифікати ЗНО, а складати вступні іспити? Дякую за відповідь.
Добрий день! Скажіть будь-ласка, коли в магістрів 2 року навчання будуть проходити державні іспити і захист магістерських робіт? Дякую за відповідь!
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, по каким предметам будут экзамены в летнюю сессию у 1 курса?
Когда вывесят расписание летней сессии для заочников 2 курса? И какого числа вообще начинается сессия?
Здравствуйте. Можете подсказать, какой средний балл за экзамены нужен для получения красного диплома? Можно ли его получить, если все экзамены сданы на 75 и выше? Учитываются ли зачеты? Спасибо.
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, орієнтовно в яких числах будуть проводитися держіспити та захист дипломів для магістрів 2 року навчання? Мені необхідно зрозуміти чи зможу я взяти участь в закордонній конференції в кінці червня.
Доброго дня! Які предмети впливають на отримання стипендії у першого курсу? Тільки іспити, чи заліки також? Якщо так, то яка мінімальна оцінка потрібна. Дуже дякую.
Когда будет расписание сессии в ноябре для заочников 2 курса?
Когда сессия у заочников 2 курса?
Доброго дня!В якій формі будуть проходити ДЕК для бакалаврів?
Коли, приблизно, відбуватиметься захист курсових робіт у 3го курсу?
Добрий день! Скажіть, будь ласка, з яких предметів перший курс здаватиме в кінці семестру екзамени, і чи впливатиме на отримання стипендії ще щось, окрім них? Дякую.