facebook-logo   VK-Logo

Додати питання
Доброго дня, чи будуть платити стипендії першокурсникам, що вступатимуть у цьому році (тобто ті, що вступатимуть у цьому році)?
Скажіть, будь ласка, яким чином стипендіальна комісія вирішує кому нараховутиметься підвищена стипендія? Чи беруться до уваги при цьому дані наукової діяльності студентів (статті, участь в міжнародних конференціях)? Чи береться до уваги лише рейтинг студента?
Добрий день! Скільки студентів з 3 курсу ( біологія) будуть отримувати стипендію, бо у рейтингу нічого не вказано?
Як буде вирішуватись, хто отримуватиме стипендію, якщо у рейтингу 5 осіб з однаковим балом знаходяться на межі 40 %?
Добрий день. Чи може студент-контрактник перейти на бюджетну форму навчання в другому семестрі навчального року, якщо його одногрупника-бюджетника було відраховано в першому семестрі?
Дорого вечора! Скільки відсотків студентів буде отримувати стипендію та критерії, які впливають на її отримання ( оцінки за заліки, іспити, чи щось інше)?
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, изменились ли в этом году условия полученная стипендии? Какой будет минимальный балл или сколько процентов студентов будут получать стипендию? Спасибо!
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, який розмір звичайної стипендії у магістрів ІІ року навчання на 2016/2017 н.р.?
До якого часу необхідно сплатити кошти за навчання на 2 курсі (2016/2017 навчальний рік) стаціонару?
Доброго дня, чи скоро буде відома вартість навчання 2016/2017?
Почему нигде на сайте не указана стоимость обучения по специальностям???
Здравствуйте! Меня интересует вопрос , не изменилась ли цена оплаты за 2 семестр для контрактников 2016год, и можно ли заплатить не сразу всю сумму а по частям ?
Доброго дня, студент ІІ курсу, скажіть будь ласка, чи є оцінки за залік пркатики (зоологічної і ботанічної) диференційними? Чи впливають вони на стипендію, і якщо впливають, то окремо кожна цінка за залік с певної дисципліни, чи середній (одна оцінка) бал за практику впливає все ж таки?
До якої дати необхідно сплатити кошти за ІІ семестр навчання першокурсникам стаціонару?
В цьому навчальному році диференційовані заліки впливають на стипендію? Якщо так, то як саме? І які предмети? Біологія 1курс
Доброго дня, я студентка 3-го курсу (заочна форма навчання) скажіть будь ласка термін оплати за навчання?
Чи ставиться залік з фізичного виховання у першому семестрі, чи ставиться залік за два семестри одразу? Чи впливає відпрацювання фізкультури на отримання стипендії у першому семестрі ?
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, який зараз розмір звичайної і підвищеної стипендії.
Доброго дня! Чи маю Я право поступити до Вас на бюджет, якщо раніше Я навчався на бюджеті у іншому ВНЗ і був відрахований після першого курсу?
Добрий день. Скажіть, будь ласка, який розмір стипендії у магістрів I року навчання? Чи відомо коли орієнтовно будуть готові студентські?
Доброго вечора. Оформити нову картку для стипендії можна до кінця неділі?
Доброго дня! Стипендія надається студентам 1 курсу тільки тим, хто вступив на бюджет чи за кошти фізичних осіб теж?
Добрый день! Подскажите, пожалуйста будут ли платить стипендию студентам 1 курса магистратуры 2015г? Спасибо!
Доброго дня! Скажіть будь ласка,я хочу проплатити за 2 рік навчання ,реквізити тіж самі,чи змінились?
Добрий вечір! Яка вартість навчання бакалавр лабораторні дослідження у 2015році за рік (чи семестр)?
Добрий день!Скажіть,в які терміни потрібно здійснити оплату за навчання на контрактій основі вступникам цього року?
Добрий день! Не змогла знайти на вашому сайті інформацію стосовно вартості навчання. Цікавить бакалаврська програма з біології та вартість навчання на підготовчих курсах. Дякую
Доброго дня. Недавно нам повідомили, що для того, щоб отримати диплом бакалавра потрібно оплатити певну суму на рахунок університету. Але закон України "Про вищу освіту" ст.7 п.7 говорить, що документи про кваліфікаційний рівень мають видаватись за кошти державного бюджету, якщо студент навчався на державній формі. Чи потрібно оплачувати квитанцію? Якщо так, то яку послугу ми оплачуватимемо? Дякую за відповідь
Доброго дня скажіть скільки коштувати буде навчання на заочну форму на 2 курс биология 2015рік
Скажіть, будь ласка, чи впливають заліки на стипендію. Біологія, перший курс.
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи впливає оцінка за диференційований залік на стипендію? Чим диференційований залік відрізняється від звичайного заліку?
Какая сума оплаты обучения за второй семестр ННЦ институт биологии 1-го курса? и на те же счета платить ?
Здравствуйте, я прочитала, что отменяют стипендию. С какого числа это произойдет? С нового учебного года или с 2015? Спасибо!
Доброго дня! Які предмети впливають на отримання стипендії у першого курсу? Тільки іспити, чи заліки також? Якщо так, то яка мінімальна оцінка потрібна. Дуже дякую.
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, все ли бюджетники 1 курса будут получать стипендию после Нового года? Если нет, то кто именно, какие надо иметь баллы для получения стипендии. Спасибо.
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какой размер стипендии у студентов 1 курса магистратуры. Спасибо.
Доброго дня! Я вступила на 2 курс заочної форми навчання. Коли можна забрати в деканаті договір, щоб сплатити за навчання? Дякую.
Доброго дня, пiдкажiть будь ласка, що робити, якщо в червнi менi не була нарахована стипендiя, хоча мала би бути . Рештi стипендiя вже прийшла.
Вкажіть будь ласка скільки коштує навчання на заочному відділенні?
Чи впливає курсова робота на стипендію?
Доброго дня! Cкажіть будь-ласка, коли буде степендія???
Доброго дня. Підтвердіть або спростуйте інформацію про те, що стипендія в аспірантурі має відповідати зар.платі з роботи. Заздалегідь дякую.
Доброго дня. Чи є офіційне пояснення, чому стипендію затримують?
Доброго дня. Погані чутки щодо брокбізнесбанку, але офіційної інформації нема. Чи варто міняти картку і як це зробити? Навіть якщо все налагодиться, чи можна змінити банк просто про всяк випадок?