facebook-logo   VK-Logo

Додати питання
Доброго дня! Скажіть будь ласка, де можна взяти рекомендовану літературу для підготовки до держ.іспиту для бакалаврів заочників та приблизні завдання?
Чи стануть впливати бали ЄКТС (у стобальній системі)зі звичайних( недиференційованих)заліків на отримання диплому з відзнакою з 2017 року у зв’язку з введенням диплому європейського зразка та новими правилами нарахування стипендій? Наприклад якщо в додаток до диплому європейського зразка піде 60Е зараховано
Доброго вечора! Хочу дізнатися чи будуть проводитися заняття з дисципліни "Цивільна оборона" для студентів 2 року магістратури? Чи є ця дисципліна обов'язковою? Якщо так, то коли і де будуть заняття? Дякую
Добрий день. Чи є можливість навчатися екстерном у вашому ВУЗі? Де я можу переглянути необхідну інформацію або куди/до кого звернутися з цим питанням?
Добрий день, де можно переглянути рекомендовану літературу та приблизні завдання по екзамену з біології для магістрів на 2017-2018н.р?
Подскажите пожалуйста , сколько лет идёт вся учёба?
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, де я можу знайти навчальний план з дисципліни "мікробіологія"?
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можуть першокурсники приймати участь в наукових студентських конференціях? І в яких найближчих конференціях ви радити прийняти участь?
Добрий вечір. У мене питання щодо фізкультури, чи є обов'язковим її відвідування на другому курсі.
Чи буде відкрита магістратура за спец.біотехнологія?чи можливий вступ на магістратуру в інститут високих технологій по спец.біотехнологія після вашого бакалаврату біотехнологія? В дипломі бакалавра буде вказано-спец.з біотехнології?
Доброго дня! Скажіть ,будь ласка, скільки пар на день заплановано з курсу цивільної оборони?Чи можливо цю інформацію десь знайти? Дякую
Доброго вечора,зараз я вчуся на четвертому курсі педагогічного університету факультет біології,скажіть мені де я повинна дальше поступати щоб стати методистом з біології і екології,або викладачем
Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи будуть у магістрів другого року проводитися заняття з цивільної оборони. Якщо так, то в який період?
Доброго дня! Хочу дізнатись, які спецкурси та нормативні курси викладаються за спеціалізацією генетика(бакалавр)?
Якщо я за перший семестр магістратури отримаю нуль балів(теоретична можливість) з англійської, то чи зможу їх надолужити протягом другого семестру? і чи впливатиме це на стипендію?
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, яка спеціальність буде вказана у дипломі по закінченні бакалаврату(чи буде враховуватись спеціалізація по кафедрам, наприклад цитологія або генетика тощо). Чи можна студентрам 2 курсу при розподілі на кафедри обрати напрямок біотехнологія?
Добрий день. Цікавить питання щодо фізкультури. Чи є обов'язковим її відвідування на першому курсі?
Чи є фізкультура обов'язковою для відвідування на першому курсі?
Скажіть будь-ласка , а де можна побачити списки груп заочників бакалаврів?(2 курс)напрям біологія
На рахунок розкладу магістрів. Там дійсно відсутній стовпчик з днями тижня, що досить утруднює сприйняття. Виправте, будь ласка
Добрий день. Вимушений повідомити, що у розкладі для магістрів першого курсу відсутній стовпчик з днями тижня. Також мені здається, що в самому розкладі на сайті були допущенні деякі помилки, бо він не співпадає з розкладом, що вивішений на третьому поверсі. З повагою, Олександр.
Доброго дня!Скажіть, будь ласка, коли буде розклад в електронному варіанті? дякую
де можна подивитись розклад занять, першого курсу спеціальності лабораторна діагностика?
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи будемо ми навчатися по суботах?
Доброго дня! Скажіть, буль-ласка,де можна знайти перелік питань до держіспиту для магістрів 2 року навчання? Дякую за відповідь!
Доброго дня! Який обсяг курсової роботи для студентів 1 року магістратури?
Подскажите пожалуйста изменятся ли правила оформления курсовых работ в этом году и сколько страниц должна составлять курсовая работа на 1 курсе магистратуры. Спасибо.
Доброго дня! в розкладі на другий семестр 2015-2016 рр для другого курсу 7 групи(біологи) відсутні пари з історії України взагалі. Натомість нам поставили більшу к-ть пар фізкультури.можете виправити помилку та повідомити, коли саме в нас будуть пари з даного предмету?
Скажіть будь-ласка, чи можна десь на сайті знайти питання до кандмінімуму по вірусології для аспірантів
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, скільки "4" допускається на червоний диплом в магістратурі?
Я навчаюсь на першому курсі біологічного факультету. Цікавить англійська мова. Я займалася і займаюся на курсах англійської мови, а груп мого рівня для першого курсу не заплановано і, зрештою, я не маю потреби вивчати англ. мову при університеті. З іншої сторони програма курсів орієнтована на британську англійську, таку яка є в англомовних країнах, тобто з університетською програмою вона трішки не співпадає. Наскільки мені відомо, англійська у біологів - факультатив. Скажіть, чи маю я змогу не відвідувати цю дисципліну?
Чи потрібно заочникам 2 курсу одягати халати на настановчу сесію?
Подскажите, пожалуйста: с новым указанием С.Квита о возможности учебы студентов из Донбасса в качестве вольных слушателей в других ВУЗах Украины, есть ли возможность продолжить учебу на втором курсе в вашем институте на кафедре физиологии человека и животных? С уважением, Мария.
Добрий день! Скажіть будь ласка коли розпочинається сесія для заочників третьго курсу?
Доброго дня. підкажіть, будь ласка, де можна скачати правила оформлення дипломних робід? Дякую
Першокурсників за напрямом біологія поділяють на групи? яким чином?
А можна, будь-ласка, по конкретніше про курс "Цивільний захист" - він триватиме з 17го 3-4 дні - це підряд? І в день це декілька пар (з 9тої по другу годину, наприклад) чи як?
Доброго дня! Я закінчила Київський НУБІП по спеціальності лісове та садово-паркове господарство. Шукаю роботу, чи є у вас для мене пропозиції щодо працевлаштування?