Календар подій

loader
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
4
4
дн.
1
1
8
8
год.
3
3
7
7
хв.
2
2
3
3
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 Шановні користувачі!
Перш ніж надіслати своє питання, перевірте, будь-ласка: Можливо відповідь на подібне запитання вже було надано.
Дякуємо!

Підкатегорії

Додати питання
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, де можна ознайомитися з умовами проведення волонтерської акції "Біологія-наука майбутнього"? Чи є список загальноосвітніх навчальних закладів Києва та Київської області, де буде проходити акція? Яким чином можна подати заявку для участі в акції? З повагою Людмила Григорівна, методист Києво-Святошинського районного методичного центру Київської області
Доброго вечора! Підкажіть, чи вимагається медична довідка при вступі до Вашого вузу?
доброго вечора. Де будуть розміщенні питання турніру юних біологів 2017?
Здравствуйте! Опубликуйте, пожалуйста, список вопросов (тесты), а также задачи для подготовки в магистратуру по поступлению как на специальность биологии, так и биотехнологии. Известно ли точное количество бюджетных мест в этом году? Спасибо.
Доброго вечора! Підкажіть будь ласка, чи є на першому курсі заочна форма навчання? Якщо є, то на яких напрямках. Дякую!
Добрий день. Скажіть чи надає якісь додаткові можливості персональний лист-запрошення?
Доброго Вам дня! питання такого зміту до Вас, мій син закінчує медичний коледж за сеціальністю (лабораторна діагностика)отримує диплом "молодшого бакалавра", отже у Вас програва вступу на другий курс на зазначену спеціальність є ??? для здобуття повної базової освіти "бакалавр"???
Добрый вечер! Скажите пожалуйста, работает ли биологическая школа?)Если да, то сколько стоит и когда она начинается? Заранее спасибо)
Що написано в дипломі випускника спеціальності 222 медицина? а також медицина анлійською мовою? Чи матиме випускник вище згаданих спеціальностей право працювати лікарем? Сертифікати ЗНО з яких предметів потрібно подавати на спеціальність 222 медицина на англійській мові? Чи є державні місця на 222 медицину на англійській мові та, якщо є, то скільки? Дякую за відповідь.
Влияет ли оценка за дифзачеты на красный диплом? За курсовую и дипломную работы, практику, например.
Доброго дня. Підкажіть, чому в умовах вступу на спеціальнісь Біологія 091 зазначено, що можна подавати сертифікати зно або з хімії, або з математики, проте серед рейтингових списків мені не зустрічалися абітурієнти, які подавали математику, усюди хімія. Чи дійсно можна подавати і математику, чи у пріоритеті ті, які писали хімію? Дуже дякую за відповідь.
прошу пробачення за помилку в попередньому питанню, фармацевтичного факультету Ваш ВУЗ не має. Тому прошу замінити на питання: Загальну середню освіту я отримала в 1995 році, на сьогодні маю вищу фінансову освіту. Хочу вступити до Вашого Вузу на очну форму навчання за спеціальністю «Технології медичної діагностики та лікування». Згідно Наказу МОН від 05.11.2012 № 1244, п.8.3. "Право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі на їх вибір мають особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше." Питання: Чи можна вступити до вашого вузу за результатами вступних іспитів, чи вступ можливий лише за результатами ЗНО? Дякую!
Добрий день. Я маю вищу ветеринарну освіту. Але маю бажання перекваліфікуватися для подальшого працевлаштування лаборантом в лабораторію гуманної медицини. Скажіть будь ласка чи надає ваш ВУЗ послугу накшталт перекваліфікації? Чи все ж потрібно вступати до ВУЗу та починати навчання з чистого листа?
Скажіть, будь ласка, чи будуть оголошені скорочені списки питань для випускного істпиту бакалаврів? а також для вступу?
Доброго дня! Коли у цьому році відбудеться випуск магістрів 2го року навчання?
Скажіть,буь ласка,чи правда,що на літню школу реєстрація закінчилася,тому що я реєструвалась до 10 травня?І чи прийде лист-відповідь взагалі?Дякую за відповідь.
Добрый день! У вас появилась новая специальность Медицина. Не могли бы вы уточнить какую профессию получат выпускники и куда смогут пойти работать? Это как Лечебное дело в Университете Богомольца? Сколько бюджетных мест? Спасибо.
Здравствуйте, когда будут оглашены подробности поступления в аспирантуру, даты экзаменов, перечень сдаваемых дисциплин, количество бюджетных мест и тд.? А так же интересует вопрос, уже известна дата выпуска магистров в этом году? Спасибо.
Доброго дня. Хотів більше дізнатися про умови захисту курсової на 4 курсі: якщо отримав призове місце на конференції по тематиці кваліфікаційної роботи, чи потрібно її захищати на кафедрі? Дякую
Добрый день. Хочу поступить к вам на заочную магистратуру на специальность "Биология" с неродственной специальности (компьютерные науки). В описании специальности указано несколько специализаций и в связи с этим есть 2 вопроса: - Как происходит выбор этой специализации? - Зависит ли состав вопросов на экзамене от интересующей специализации или от абитуриента требуются знания по каждому из направлений указанных в документе V-Entrance-exam-program-Biology-MSc.pdf. Спасибо
Доброго дня.скажіть будь ласка вартість навчання в літеій школі біологіі в цьому році та умови роботи, проживпння для школяріва- учасників.
Доброго дня! Чи потрібна форма 086о при вступі?
Доброго дня!Підскажіть будь ласка,які предмети треба здавати на ЗНО для вступу по спеціальності "Біотехнологія та біоінженерія".
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, як впливає відсутність бакалаврської роботи з біології при вступі до магістратури з дипломом бакалавра несуміжної спеціальності?
Доброго дня!скажіть будь ласка які потрібні документи при вступі на заочну форму біологічного факультету і яка вартість навчання?
Опублікуйте, будь ласка, вимоги до оформлення курсових робіт - посилання на сайті не працює.
Доброго дня, підкажіть чи можна, і якщо можна то де?ознайомитись із переліком питань для підготовки до іспитів з англійської мови та філософії, при вступі в аспіратуру на кафедру ботаніки.
Здравствуйте, хотела бы узнать, а кафедра и направление это одно и тоже? Так как у вас указаны только наименования кафедр, а не направлений, спасибо.
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, сколько лет учиться на кафедре фундаментальной медицины?
Доброго дня! Я маю громодянство Украйни, переїхала з зони АТО до Росії та закінчила 11 клас у Росії, скажіть, чи можу я без ЗНО, але склавши вступні іспити, претендувати на бюджетне місце? Завчасно дякую!
Доброго дня! Чи вірно, що для вступу на магістратуру після закінчення іншого факультету КНУ (диплом спеціаліста) треба здавати три іспити: фаховий, додатковий та іноземну мову? Чи одразу потрібно обирати кафедру? Чи відрізняються іспити для різних кафедр чи освітніх програм, чи залежать тільки від обраної спеціальності? Іспити складаються лише з тестів чи чогось іще? Де можна побачити зразки завдань (зокрема фахового випробування з екології, додаткового випробування та з англ. мови)? Дякую!
Доброго дня,скажіть ,якщо в майбутнємт я хочу бути ембіологом на якій факультет мені подавати документи, дякую за відповідь.
Здравствуйте, подскажите пожалуста количество бюджетных мест на бакалавра в 2017 г. Какой пороговый балл был в 2016г на бюджет.
Добрый день! В 2014 году закончила заочно кафедру биохимии (специалист), красный диплом. Сейчас работаю в другой области и хотелось бы получить диплом магистра. Можно ли поступить заново на другую кафедру и получить уровень магистра? Интересует опять таки заочная форма. Заранее спасибо за ответ
Добрый день. Скажите, есть ли бюджетные места на заочную форму специальность "биология" ?
Здравствуйте. Сколько будет стоит обучение на период 17/18 год ? И какой проходной бал ,чтобы попасть на бюджет?
Доброго дня. Можна вступити на бюджетну форму навчаня, на ДРУГИЙ курс магістратури, точніше перевестись з іншого університету? Що для цього потрібно? Дякую!
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, кількість державних місць на магістратуру у 2017 році?
Добрый день! Не могли бы вы подсказать, какие дни во время майских праздников рабочие, а какие нат?
Добрый день! могу ли я поступать в магистратуру на генетику, если после бакалаврата моей специализацией будет биохимия?
Подскажите, пожалуйста, на Шевченковской весне можно представлять только работы с практической частью или также работы по принципу "обзор литературы"? Например, как курсовая 3 курса?
В якому розмірі будуть отримувати стипендію студенти напрямку "біологія"? 1100 чи 1400(як природнича наука)?
Доброго дня! Маю вищу педагогічну освіту за філологічним напрямком. Чи можу я вступити до вашого інституту на магістратуру на заочну форму навчання? Прошу уточнити чи є в даному випадку спеціалізація? Мене цікавить спеціалізація Фізіологія людини і тварин. Дякую!
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, де і коли буде оприлюднено затверджений 3 лютого стипендіальний рейтинг?
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, сертификат ЗНО по каким предметам необходим для поступления на специальность " биология"?Имеют ли привелегии при поступлении медалисты и победители всеукраинских турниров по биологии? Спасибо!
Доброго дня. Щоб отримати другу вищу освіту за спеціальністю біотехнологія\біоінженерія, які необхідно буде скласти іспити, якщо перша освіта "Психологія"? Чи є можливість заочного навчання? Яка вартість заочного навчання?
Доброго дня! Я бакалавр лну ім.І.Франка,чи є можливість поступити до вас на лабораторну діагностику чи дієтологію на магістратуру...?
Доброго дня! Бажаю втупити до вузу за напрямком підготовки - «Лабораторна діагностика». Маю закінчену вищу освіти, спеціаліст, "Фінанси", диплом з відзнакою. Прошу повідомити: 1.чи можу я вступити до Вашого ВУЗу за вказаним напрямком; 2. які документи маю подати; 3. які іспити я маю здати; 4. чи можлива заочна форма навчання; 5. яка оплата навчання, якщо бюджетна форма неможлива. Дякую!
Доброго дня, не можу знайти на сайті інформацію, щодо вступу на магістратуру на кафедру генетики. На даний момент я являюсь студенткою Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, 4 курс, біологічний факультет, спеціальність генетика. Хотіла б дізнатися, які умови в ступу на магістратуру на кафедру генетики в вашому університеті. Дякую!
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи перекриває у цьому навчальному році трійку із однієї дисципліни п'ятірка з іншої дисципліни?
Які умови отримання червоного диплому за магістратуру?
Доброго дня ,чи можливо вступити на 2 курс заочного навчання на бюджет
Де знайти на сайті як правильно оформити практичну роботу для заочників?
Доброго вечора. Зараз я навчаюся на 1 курсі (бюджетна форма навчання) у ВНМУ імені Пирогова. Чи можливо перевестися до вас на факультет біології на бюджетну форму навчання після першого курсу або після зимової сесії?
Доброй ночи. Я учусь в колледже, за специальность "Лабораторная диагностика", возможно ли поступить к вам по диплому на эту же специальность и на какой курс? Если ли бюджетные места, сколько?У вас есть курсы подготовки? Сколько лет учится? Какие у вас есть заочные формы обучения?
Доброго дня,чи впливають заліки з вищої математики та фізики на ІІ курсі на стипендію,і чи перекриває в цьому навчальному році п"ятірка за Канівську практику трійку ?
Доброго вечора , чи можливо здати перевестися з спеціальності " біологія "(бюджет) на спеціальність "ЛСПГ", здавши академрізницю ? І якщо можливо, то на якому курсі і чи буде навчання також на бюджетній основі ? Дякую заздалегідь.
Доброго дня! Чи можу я вступати на спеціальність біохімія на магістратуру (заочно), якщо маю диплом магістра хімічного факультету КНУ за спеціальністю аналітична хімія? дякую за відповідь
Я учусь в техникуме на специальности прикладная экология. Могу ли я поступить в ваш вуз на бюджет и на какой курс? Средний бал-5.0
Доброго дня, чи можливий вступ до вашого учбового закладу, на базі молодшого спеціаліста, на бюджет, та на який курс?
Доброго дня! Скажіть будь - ласка, чи маєте Ви підготовчі курси для 11-ти класників?
Доброго дня! Я стулентка 2 курсу магістратури стаціонару. Зараз я вагітна і хочу оформити індивідуальний графік навчання на поточний симестр. На жаль, не маю зараз можливості підійти в деканат і дізнатися про те, який пакет документів мені для цього необхідний. Заяву написала і подала ще на початку липня. Дякую наперед за інформацію.
Я є студентом 1 курсу іншого ВУЗу несуміжної спеціальності(хімічні технології), чи можу я вступити на заочну форму навчання за спеціальністю біологія після закінчення 1 курсу? І чи є можливість вступити на бюджетну форму оплати?
Добрий день. Я хочу вступати до вашого університету. Скажіть будь ласка, які предмети треба здавати на зно?
Чи можливий вступ в магістратуру з біотехнології за кордон, можливо існують якісь програми обміну,чи подвійного дипломування?
Такой вопрос, одна знакомая учится в Каразина (Харьков) на биотехнолога на третьем курсе. Сейчас думает что может перевестись в институт биологии на биотехнолога. Но для этого хочет сравнить материальную базу и направления исследований Каразина и института биологии. Подскажите пожалуйста где можно с таким вопросом ознакомиться, может с кем-то по телефону или в живую пообщаться, может видео есть или как-то ещё приехать посмотреть?
Доброго дня! Хотіла б поцікавитись, чи зможе бакалавр спеціальності 'біологія' вступати на магістратуру на 'дієтологію'?
Чи буде відкрита магістратура за спец.біотехнологія?чи можливий вступ на магістратуру в інститут високих технологій по спец.біотехнологія після вашого бакалаврату біотехнологія? В дипломі бакалавра буде вказано-спец.з біотехнології?
Доброго дня. Я - студент 4-ого курсу інституту, напрям біологія. З величезною цікавістю дізнався про відкриття нової спеціальності "Дієтологія". Деталізуйте, будь-ласка, які є варіанти навчання за спеціальністю "Дієтологія" в моєму випадку. Наприклад, через рік, після отримання диплому бакалавра, отримати другу вищу освіту по спеціальності "Дієтологія". Які ще варіанти є? Буду вдячний за відповідь.
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, коли повернуться із відпустки Сківка Лариса Михайлівна та Савчук Олексій Миколайович?
Здравствуйте! У меня есть диплом бакалавра ветеринарной медицины. Могу я поступить на второе высшее в ваш институт на курс биотехнологии, и на какой курс меня зачислят? Учеба будет заочной? Будет тестовый конкурс или собеседование? И сколько стоит обучение за год?;3
Доброго дня! Цікавить така інформація - чи є наразі програма з біології для вступу у магістратуру (цього року або наступного) - хочу побачити, що саме виноситься на вступний іспит та підготуватись. Дякую!
Чи можна навчатися заочно у Вашому інституті та проживати у гуртожитку?
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можливо перевестися з групи психології ділового спілкування на релігієзнавство і як це зробити? Третій курс.
Доброго дня! Скажіть будь-ласка з якого і ДО ЯКОГО числа буде поселення в гуртожиток? І чи обов'язково їхати щоб забрати копії з інших кафедр?
Доброго дня! Цього року я отримала освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за спеціальністю біологія у ЛНУ ім. Івана Франка. Хотіла б поступати до Вас на магістратуру. Чи можу я подати копію диплому бакалавра, завірену в ЛНУ ім. Івана Франка. Чи необхідно подавати оригінал документів, копію яких буде завіряти приймальна комісія Київського університету? А також, якщо у мене є сертифікат IELTS з середнім балом 6,0 (В2) чи звільняюсь я від складання іспиту англійської мови при вступі? З повагою, Анастасія
Доброго дня! Фаховий іспит з біоології (для вступу в магістратуру) буде проводитись в один день(тести і задачі)? Як будуть розподіленні бали? тести-100, задачі-100 ??
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, де шукати програму для вступу до аспірантури з предметів англійська мова та філософія?
Доброго дня! Чи можна подати до примальної комісії на вступ до магістратури копію закордонного паспорта, оскільки паспорт громадянина України на даний час знаходиться у відділі на реєстрації проживання?
Де можна знайти щоденник НАВЧАЛЬНОЇ практики для студентів 2 курсу? Дякую.
Доброго дня! Мене цікавить чи розглядає адміністрація інституту можливість проведення І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнологіі в наступному навчальному році (коли перший набір по спеціальності "Біотехнологія" зможе приймати участь у змаганні)? Переконаний, що студенти нашого ННЦ зможуть гідно представити Київський національний університет. Дякую за розгляд питання.
Доброго дня! Хочу запитати Вас за напрямок дієтологія. Скажіть де можна почитати детальну інформацію про цей напрямок? Скільки державних місць? Які профільні предмети при вступі? Чи є магістратура на дану спеціальність??
биотехнология - новое направление, пока не разделено на кафедры и прикреплено к кафедре биохимии на биофаке. какая возможность будет у меня заниматься молекулярной биологией (биоинформатикой), если меня интересует именно это направление, (а точнее трансгенные технологии). заранее спасибо за ответ.
Коли відбудеться найближчий день відкритих дверей? Дуже хочу дізнатися щось нове про ваш заклад
Доброго дня, коли планується видача студентських квитків магістрам І року навчання?
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, коли та на якому сайті цього року будуть викладені завдання на турнір юних біологів 2016?
Добрий день! Скажіть, де я можу подивитись програму і розклад вступних випробувань на заочне навчання на 2 курс після здобуття ОКР "молодший спеціаліст"?
Доброго дня! Скажіть будь ласка, що впливає на стипенлїдію, тільки іспити, чи заліки, публікації і активність також? дякую
Коли буде оприлюднено рейтинг на стипендію?
Доброго дня!Скажіть будь ласка якщо при вступі на напрям підготовки "Лабораторна діагностика" кваліфікація - «Лаборант (медицина)»,тоді яка кваліфікація при вступі на магістратуру "Лабораторна діагностика біологічних систем"?
Доброго дня! Скажіть будь-ласка якщо студент не здав іспит з іноземної мови на вступ до магістратури, чи може він наступного року скласти цей іспит?
Добрый вечер, нужен ли при поступлении медосмотр?
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, для магістрів 2 року навчання підсумковий державний екзамен включатиме в себе питання із дисциплін, що викладались на кафедрі? Чи також із загальних предметів, вивчених ще на перших двох курсах до розподілу на кафедри? Дякую.
О котрій годині 30 червня відбудеться вручення дипломів магістрам ІІ курсу денної форми навчання в Інституті післядипломної освіти?
добрий день скажіть будь ласка чи можливо поступити на магістратуру чи спеціалітет з біологіі або фізіологіі людини і тварини маючи бакалаврат ветеринарноі медицини дякую
Доброго дня! З'явився рейтинговий список, але мене в ньому немає, хоч я здала сесію вчасно і навчаюсь на бюджеті. Чи можна це змінити? Дякую.
Доврого вечора! Скажіть будь-ласка якщо не здав вступний іспит з англійської мови, чи можливо буде поступити на магістратуру на контракт?
Коли і де можна буде побачити рейтинг студентів і дізнатись, чи отримуватиму я стипендію?
Доброго дня!Підскажіть, будь-ласка, де можна знайти на сайті журнал для виробничої практики магістрів 1 року?
Доброго вечора! Хочу дізнатися чи будуть проводитися заняття з дисципліни "Цивільна оборона" для студентів 2 року магістратури? Чи є ця дисципліна обов'язковою? Якщо так, то коли і де будуть заняття? Дякую
: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.