Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
1
1
2
2
6
6
дн.
1
1
7
7
год.
2
2
4
4
хв.
2
2
8
8
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

 

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
«ДІЄТОЛОГІЯ»
 

(професійна кваліфікація - 3221 Лаборант «Медицина»)
Освітній рівень - «Бакалавр»
Денна форма навчання
Галузь знань - 22 «Охорона здоров’я»
Спеціальність – 224 «Технології медичної діагностики та лікування»
Наявні місця за кошти Державного бюджету

logo dietology 


Дієтологія – наука про фізіологічні та біохімічні основи харчування здорової людини, а також про його особливості за наявності різних захворювань. Дієтологія включає такі напрями, як раціональне харчування, превентивне та дієтичне харчування, нутриціологія (вплив харчових речовин на фізіологічні та біохімічні процеси в організмі) тощо.
Медичний сегмент українського ринку розвивається дуже стрімко: розвиток державних програм охорони здоров’я передбачає забезпечення населення якісними медичними послугами нового покоління. Тож попит на спеціалістів даної галузі має великі перспективи зростання як за кордоном, так і в Україні.
Підготовка фахівців - дієтологів потребує сучасного обладнання, кваліфікованих викладачів, практичних занять та можливості для проведення самостійних досліджень. Крім того, професія дієтолога вимагає наявності у спеціаліста даного профілю почуття відповідальності, доброзичливості, комунікабельності, вміння легко опановувати нові знання, методи та методичні підходи. Наш Інститут забезпечений висококваліфікованими кадрами (виключно докторами і кандидатами наук) для здійснення підготовки фахівців даного профілю, має потужну науково-виробничу базу та найкращу серед ВНЗ України лабораторну експериментальну базу (систему навчальних та навчально-наукових лабораторій, укомплектованих сучасним обладнанням та кваліфікованим персоналом), що дозволяє з успіхом вирішувати як першу, так і другу задачі.

1


ННЦ «Інститут біології та медицини» є потужнім навчально-науковим закладом, у якому здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців нового покоління із залученням до навчального процесу провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців.
Це, в сукупності, дозволить нашим студентам закінчити університет фахівцями високого рівня та стати конкурентоспроможними на ринку праці.

2


УМОВИ ВСТУПУ

Умови вступу на освітню програму «Дієтологія» у 2017 році викладені в Правилах прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка  детальніше

Умови вступу на освітню програму «Дієтологія» у 2018 році будуть викладені в Правилах прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка (слідкуйте за нашими оновленнями)

 

ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН детальніше

 

КАР’ЄРНИЙ СТАРТ

детальніше

 

 

 

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.