rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
grafik navch proc ZFN
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
 pytannya vidpovidi 1
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
6
6
4
4
дн.
1
1
2
2
год.
0
0
3
3
хв.
2
2
9
9
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Про кафедру фізіології та анатомії

Кафедра готує висококваліфікованих фахівців у галузі фізіології людини і тварин, забезпечує читання нормативних курсів «Фізіологія людини і тварин», «Анатомія людини» та 16 спеціальних курсів, в яких представлені результати сучасних досліджень у різних галузях фізіології. Кафедра забезпечує читання двох нормативних курсів на факультеті психології. Практичних навичок проведення наукових досліджень студенти набувають на спецпрактикумах, під час проходження виробничої та переддипломної практики, при виконанні курсових та дипломних робіт в НДІ фізіології ім.Петра Богача університету, Інституті фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України та інших науково-дослідних установах.

Випускники кафедри працюють в науково-дослідних установах НАН та АМН України. Міністерства охорони здоров'я, Міністерства освіти (викладачами середніх та вищих навчальних закладів). Чимало випускників кафедри проходить стажування та працюють у провідних наукових лабораторіях багатьох країн світу. Кафедра постійно здійснює підготовку висококваліфікованих спеціалістів через аспірантуру і докторантуру.

Наукові дослідження кафедри традиційно розвиваються в двох напрямках:

  • вивчення механізмів нервово-гуморальної регуляції серцево-судинної системи й органів травлення
  • вивчення психофізіологічних основ розумової діяльності людини

Досліджуються механізми регуляції печінкового кровообігу у тварин в нормі та патології, роль ендотелійзалежних факторів у парадоксальній реакції ворітних судин печінки на дію гуморальних агентів. Викладачі кафедри також розробили і впроваджують у практику та наукові дослідження критерії фізіологічної оцінки функціональних станів людини та можливості їх корекції. При виконанні наукової роботи широко використовуються сучасні методи комп'ютерної оцінки електричної активності мозку і показників варіаційної пульсометрії. Ряд наукових експериментальних робіт проводиться у співпраці зі співробітниками Науково-дослідного Інституту фізіології університету.

Крім науково-дослідної роботи, кафедра активно використовує базу НДІ фізіології університету для фахової підготовки своїх студентів та залучає співробітників різних відділів інституту для читання спецкурсів і проведення спецпрактикумів.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.