rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
grafik navch proc ZFN
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
 pytannya vidpovidi 1
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
6
6
0
0
дн.
2
2
1
1
год.
0
0
5
5
хв.
0
0
3
3
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Кафедра фундаментальної медицини

Традиції викладання медицини в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка розпочинаються з 1840 року, коли його Імператорською Величністю Миколою I підписано Височайший Рескрипт про відкриття медичного факультету в Університеті св. Володимира в Києві (29.04 за ст. стилем). У вересні 1841 р. рішенням Ради професорів Університету св. Володимира ухвалено відкриття медичного факультету. Перший набір – 29 студентів. 23 (9) вересня професор М. І. Козлов прочитав першу лекцію з анатомії, а 26 (12) вересня професор В. О. Караваєв – першу лекцію з енциклопедії та методології медицини. У 1842 р. Розпочато діяльність медичного факультету за новим Статутом, згідно з яким організаційно оформлено викладання додаткових дисциплін, створено кафедру державного медицинознавства. У 1843 р. професора В. О. Караваєва призначено першим деканом медичного факультету Університету св. Володимира. У 1885 р. збудовано хірургічну і терапевтичну клініки, а в 1888 р. – акушерську клініку. У 1920 р. було створено Київський інститут охорони здоров’я, який об’єднав медичний факультет університету св. Володимира, Жіночий медичний інститут та медичний факультет Українського державного університету. До його складу увійшов в жовтні 1920 р. Одонтологічнийінститут, перетворений на однойменний факультет; у 1921 р. Київський інститут охорони здоров’я перейменовано у Київську державну медичну академію, що згодом стала Київським медичним інститутом, який сьогодні називається Національним медичним університетом імені О. О. Богомольця. От же, майже століття в Університеті св. Володимира (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) існував медичний факультет.

У 2011 році керівництво Київського національного університету імені Тараса Шевченка вирішило відновити давні традиції університету навчання медицині, у зв’язку з чим 23 лютого2011 року ректор академік Леонід Васильович Губерський підписав наказ №112-32 про створення кафедри фундаментальної медицини в Навчально-науковому центрі «Інститутбіології», яку першим очолював академік НАН України, д.м.н., проф. Чехун Василь Федорович.

З моменту створення кафедри розпочалась тісна співпраця з різними науково-дослідними установами, такими як: Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Національний інститут раку МОЗ України, ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, ДНУ "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини" ДУС,ТОВ «СІ ДІ ХЕЛС КЕА», ТОВ «CSD Health сare» та іншими організаціями у сферах освітньої та наукової діяльності.

На базі цих установ здійснюються виробничі та переддипломні практики студентів кафедри, а співробітники даних організацій є в складі професорсько-викладацького колективу кафедри фундаментальної медицини здійснюючи педагогічну діяльність. З вересня 2016 року кафедру фундаментальної медицини очолює д.б.н., проф. Фалалєєва Тетяна Михайлівна.

На сьогодні на кафедрі існує дві освітні програми в рамках спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування:

 - Лабораторна діагностика – один із пріоритетних напрямів медичної діяльності, який постійно розвивається як в Україні, так і за кордоном. Без даних лабораторних аналізів неможлива не тільки постановка клінічного діагнозу, але й контроль за ефективністю та безпекою лікарської терапії. В умовах ринкових відносин і конкуренції зростає потреба в висококваліфікованих фахівцях, які вміють орієнтуватися у складних діагностичних ситуаціях і відповідають високим вимогам, які висуваються сучасністю.

Характерною рисою сучасного етапу розвитку клінічної медицини є постійне зростання ролі лабораторної діагностики. Лабораторна діагностика є медичною діагностичною спеціальністю з сукупності досліджень invitro біоматеріалу людського організму, заснованих на використанні гематологічних, загально клінічних, паразитарних, біохімічних, імунологічних, серологічних, молекулярно-біологічних, бактеріологічних, генетичних, цитологічних, токсикологічних, вірусологічних методів, зіставлення результатів цих методів з клінічними даними і формулювання лабораторного висновку.

- Дієтологія – це галузь науки, яка за останні роки інтенсивно розвивається в Україні, у зв’язку зі зростанням кількості хвороб пов’язаних з неправильним способом харчування, особливо у дітей та молоді. Дієтологія займається питаннями, що пов’язані з харчуванням здорової та хворої людини. З огляду на інтердисциплінарний характер та безперервний розвиток цієї галузі, дієтологія обіймає щоразу ширші простори не тільки у сфері науки, а також у секторі продукції та послуг. У зв’язку з поступовим процесом старіння суспільства, зростає попит на кваліфікованих спеціалістів у галузі пропаганди здорового стилю життя та раціонального харчування. Дієтолог поєднує у собі компетентного терапевта та експерта з продовольчих товарів, отримує кваліфікацію і повноваження для роботи в різноманітних установах охорони здоров’я, приватних лікарських закладах, а також в гастрономії.

Під час занять студенти отримають знання з таких областей: загальної біології, харчової хімії, анатомії та фізіології людини, генетики, клінічного опису хвороб і харчування, товарознавства агропродовольчої сировини, токсикології продовольчих товарів, харчової освіти, розробки дієт, традицій та культури харчування у світі.

Наукові напрямки, що розвиваються на кафедрі:
1. Дослідження етіології та метаболічних закономірностей виникнення патологічних процесів.

2. Застосування моделей культур клітин для дослідження різних хвороб (зокрема, онкологічних, серцево-судинних та імунодефіцитів) з метою їх діагностики та створення терапевтичних засобів.

3. Створення нових та вдосконалення існуючих дієт для харчування здорової і хворої людини різного віку (вигодовування дитини першого року життя і раннього віку; профілактика і дієтотерапія ожиріння і захворювань серцево-судинної системи та ін.).

4. Розробка і впровадження нових дієтичних добавок для профілактики і включення в комплекс не лікування найбільш поширених хвороб людини.

5. Пошук, розробка і впровадження нових лікарських засобів та підвищення ефективності фармакотерапії основних захворювань людини.

6. Вивчення механізмів біологічної ефективності пробіотиків та їхвикористання в клінічній практиці.

7. Доклінічні дослідження лікарських препаратів.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.