rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
grafik navch proc ZFN
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
 pytannya vidpovidi 1
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
6
6
4
4
дн.
1
1
2
2
год.
0
0
1
1
хв.
5
5
9
9
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Кафедра ботаніки

Kostikov

Кафедра ботаніки ННЦ "Інститут біології" Київського національного університету імені Тараса Шевченка є провідною навчальною ботанічною установою України.

Очолює кафедру доктор біологічних наук, професор Ігор Юрійович Костіков.

Структура кафедри складається з 5 підрозділів: професорсько-викладацький склад (12 співробітників, з них 3 доктори наук та 9 кандидатів наук), навчальна лабораторія (7 співробітників), науково-дослідна лабораторія "Ботаніка" (5 співробітників, з них 3 кандидата наук), докторантура (2 докторанти), аспірантура (2 аспіранти). Загальна кількість співробітників кафедри: 27 (з них 3 доктори наук та 14 кандидатів наук). Також до лекційного процесу на кафедрі долучаються відомі в Україні та за її межами науковці НАН України: чл.-кор. НАНУ Я.П. Дідух, І.О. Дудка, професори С.Л. Мосякін, С.Я. Кондратюк, О.О. Протасов, С.В. Сябряй, П.М. Царенко.

 

Кафедра ботаніки здійснює підготовку фахівців за трьома освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст і магістр. Підготовка проводиться з двох спеціалізацій: нижчі рослини та вищі рослини. Кафедра готує фахівців з альгології, мікології, фітопатології, систематики, флористики, географії та екології рослин, гідробіології, фітоценології, зеленого будівництва, фіто-, фіко- та мікотехнології тощо.

Виходячи з різноманітності об’єктів та предметів досліджень, дисципліни, що викладаються на кафедрі, групуються у кілька блоків:

  • морфоструктурний блок – дисципліни, що вивчають макро- і мікроскопічну будову рослин та грибів у зв'язку з їхньою еволюцією та середовищем існування;
  • систематичний блок – питання таксономії і впорядкування системи рослин та грибів на основі філогенетичних зв’язків;
  • флористичний блок – встановлюються склад, а також закономірності розвитку та поширення флор різних регіонів;
  • фітоценологічний та геоботанічний блок – закономірності будови та розвитку фітоценозів і розподілу рослинного покриву на земній поверхні;
  • прикладний блок – спрямований на вироблення вмінь та навичок роботи з цінними у господарському або науковому плані рослинними об’єктами (робота з гербаріями, створення колекцій, культуральна робота, методи дослідження мікроскопічних об’єктів, біологія вирощування культур різних господарських груп тощо).

На кафедрі та в науково-дослідній лабораторії "Ботаніка" розробляються наступні напрямки наукових досліджень: систематика та цитологія водоростей; оцінка стану водних екосистем за діатомовими індексами; ґрунтова альгологія; водорості як резервуари вірусних інфекцій вищих рослин; мікроскопічні гриби як основні агенти біодеструкції виробів та матеріалів; макроскопічні гриби; систематика вищих рослин; хорологія видів вищих рослин флори України; фітосозологія: флористичні та екологічні дослідження рідкісних і зникаючих рослин та рослинних угруповань; біологія інтродукованих в Україні рослин; рослинність України; фітоінвазії як загроза природному біорізноманіттю; наукові основи озеленення в ландшафтному дизайні та в інтер'єрі; методи створення та підтримання дернових покриттів.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.