Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Підведено підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

7 та 8 листопада 2017 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» був проведений І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальностей «Біологія» та «Екологія».

У конкурсі брали участь 20 студентів нашого Інституту, які представили результати своєї наукової роботи, продемонструвавши високий рівень професійної підготовки:

кафедра біології рослин – Зінченко Андрій, Карпець Лейла-Анастасія;
кафедра біохімії – Андреєва Ольга, Немеш Ярослав, Шолох Анастасія;
кафедра біофізики та медичної інформатики – Білобров Владислав, Павлова Наталія;
кафедра вірусології – Козак Тамара, Чайка Марина, Шибанов Станіслав;
кафедра екології та зоології – Гудзяк Маргарита, Міщенко Олена, Оскирко Олександра;
кафедра мікробіології та імунології – Воробйова Наталія, Корбуш Марія, Перетяжко Ірина;
кафедра фізіології та анатомії – Турчина Юлія;
кафедра цитології, гістології та репродуктивної медицини – Богданюк Анастасія, Горлакова Олена, Кравченко Анастасія.

ПЕРЕМОЖЦІ
І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
з природничих, технічних та гуманітарних наук
зі спеціальностей «Біологія» та «Екологія»

Конкурс наукових робіт – це чудова можливість проявити себе!
Він нагадав всім його учасникам, що біологія була, є і буде,
хоча й складною, проте захоплююче цікавою,
фантастично різноманітною наукою,
заради якої варто ламати списи!
Що й казати, Біологія – королева наук!
І наші студенти ще раз це довели!!!!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
БАЖАЄМО УСПІХУ ВСІМ УЧАСНИКАМ!!!

Подивитись ФОТОЗВІТ заходу

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.39 [18 Голоса (ів)]