Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Відкрита лекція prof. Wayne Parrott. Department of Crop & Soil Sciences, Institute of Plant Breeding, Genetics and Genomics at the University of Georgia, USA

Parrot  parrot1

Шановні Друзі!

У п’ятницю,
о 12.30 в 434 ауд.
відбудеться відкрита лекція

«Modern trends in plant genetics and biotechnology»

Доповідач – prof. Wayne Parrott. Department of Crop & Soil Sciences, Institute of Plant Breeding, Genetics and Genomics at
the University of Georgia, USA.
З 1988 року проф. Паррот проводить дослідження та розробки щодо використання транс генів у рослинах, а також вивчає пов’язані з цим екологічні ризики. Багато подорожуєв та консультує законодавців з питань безпеки ГМ продуктів.

Кафедра біології рослин запрошує всіх бажаючих!

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [5 Голоса (ів)]