Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Міжнародний Інформаційний день Програми ЄС ЕРАЗМУС+

eu-erasmusplus-logo

В межах Міжнародного Інформаційного тижня Програми Європейського Союзу Еразмус+, що пройде з 6 по 10 листопада 2017 р. в м. Києві,  10 листопада 2017 р. з 12:00 по 18:00 у актовій залі Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка буде проведено Міжнародний Інформаційний день Програми ЄС ЕРАЗМУС+: Академічна мобільність. Індивідуальні можливості.

Erasmus final

Під час заходу буде представлено загальну структуру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти; правила участі у конкурсах Програми Еразмус+ за напрямом КА1: Академічна мобільність (навчальна мобільність); участь у кредитній мобільності; рекомендації з підготовки до конкурсу на навчання за спільними магістерськими та докторськими програмами.

Реєстрація за посиланням
Контактна особа: Катерина +38044 286 66 68, +38044 332 26 45

Реєстрацію відкрито до ранку 31.10.2017 р.

Підтвердження щодо участі у заходах будуть надіслані на вказані електронні пошти учасників. Якщо Ви не зможете приїхати на захід, щиро просимо повідомити.
Заходи в межах Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними агентствами Еразмус+ (Іспанія, Німеччина, Сполучене Королівство), Національними Еразмус+ офісом в Казахстані та закладами вищої освіти в м. Києві (Київський національний лінгвістичний університет, Університет «КРОК», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний транспортний університет, Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України).

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]