Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

IV ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ "ОБ’ЄДНАНІ НАУКОЮ: ПЕРСПЕКТИВИ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ"

З нагоди Міжнародного дня науки 2017 року

запрошуємо Вас взяти участь у

IV Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених

«Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»

Конференція відбудеться 9–10 листопада 2017 року

Мета заходу: обмін досвідом між вченими для вирішення актуальних проблем сучасної науки; висвітлення переваг міждисциплінарних досліджень та заохочення до створення спільних міждисциплінарних наукових проектів; налагодження контактів між молодими вченими з різних галузей науки для проведення подальших досліджень.
До участі запрошуються молоді вчені, докторанти, аспіранти та студенти, які зацікавлені в проведенні міждисциплінарних досліджень чи вже мають відповідний досвід, а також всі бажаючі дізнатись про нові можливості та перспективи міждисциплінарних досліджень.

Для участі в роботі конференції необхідно

до 22жовтня 2017 р.

online registration 500x205

заповнити Google-форму про участь у заході