Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Стипендіальна програма «Завтра.UA»

Коли: з 17 жовтня по 30 листопада
Цільова аудиторія: студенти  3 – 6 курсів денної форми навчання

Стипендіальна програма «Завтра.UA»

zavtra ua 2017

З 17 жовтня до 30 листопада 2017 року включно розпочинається прийом робіт та документів на конкурс-2017/18 Стипендіальної програми «Завтра.UA».

Щоб стати стипендіатами програми, студенти повинні відповідати наступним вимогам:

- активна громадянська позиція та участь у впровадженні громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;

- академічна успішність;

- оригінальність наукових ідей та досліджень, представлених в конкурсній роботі;

- мотивація до особистісного та професійного росту;

- лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Умови проведення конкурсу

Вимоги до конкурстних робіт

Переможці конкурсу — стипендіати отримують:

- щомісячну стипендію розміром 1 677 грн. впродовж року;

- одну з найбільших у країні мережу однодумців;

- експертну, інформаційну та навіть фінансову підтримку кращих групових проектів;

- доступ до глобальних ідей, спікерів та знань через участь у щорічному форумі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та зустрічі зі світовими лідерами, політиками, бізнесменами у рамках Публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука;

- стажування в Фонді Віктора Пінчука та YES,

- участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.UA» та літньому молодіжному таборі;

- можливість долучитись до заходів Фонду Олени Пінчук АнтиСнід;

- рекомендації потенційним роботодавцям для найактивніших учасників Спільноти «Завтра.UA».

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]