Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Оголошується конкурс на щорічну Премію П.Г. Костюка

Коли: до 25 жовтня 2017 року (включно)
Цільова аудиторія: молоді вчені (деталі у додатку)

Оголошується конкурс на щорічну Премію П.Г. Костюка

Оголошується конкурс на щорічну Премію П.Г. Костюка, яка надається Фондом Костюка та науковим товариством ім. Шевченка.
На премію можуть претендувати молоді вчені (з науковим ступенем кандидата наук), що працюють в Україні в галузі біомедичних досліджень з не більш ніж 10-річним (на 25.10.2017) стажем роботи після захисту кандидатської дисертації.

Кандидати повинні представити:
• одну сторінку CV (англійською мовою);
• перелік рецензованих публікацій (не тез конференцій) за останні 5 років будь-якою мовою (англійська, українська, російська); короткий опис (не більше півсторінки) свого конкретного внеску в кожне дослідження;
• короткий виклад своїх наукових досягнень та цілей (англійською мовою, до двох сторінок) з обов’язковою адресацією критеріїв, що наведені нижче;
• pdf копію найкращої публікації заявника (англійською, українською або російською мовами).

Заява має бути написано англійською мовою, використовуючи шрифт не менше, ніж 11pt, поля не менш ніж 1,5см і організована в описаному порядку у вигляді окремого файлу PDF.

Вся документація повинна бути надана в електронному вигляді. Аплікацію надсилати у вигляді приєднаного файлу (прізвище.pdf) за адресою kostyuk.award@gmail.com до 25 жовтня 2017 року (включно).
Більше інформації про Фонд Костюка можливо отримати на сайтах:

Kostyuk Foundation

Ukrainian Society for Neuroscience

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити інформацію про конкурс Костюка 2017. pdf)Завантажити інформацію про конкурс Костюка 2017. pdf99 kB124 завантажено

Оцініть новину 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1