Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Вітаємо! Два наукові проекти молодих вчених ННЦ «Інститут біології та медицини»
отримають державне фінансування

За державний кошт буде профінансовано вісім проектів-переможців цьогорічного конкурсу наукових робіт молодих учених з Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Таке рішення було ухвалено 19 вересня 2017 року, Конкурсною комісією МОН на чолі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич.

Переможцями визначено два проекти молодих вчених ННЦ «Інститут біології та медицини», з наступними тематиками:
1. Біосумісні водорозчинні С60 фулерени як протифіброзні та антинеопластичні засоби при злоякісних новоутвореннях печінки (науковий керівник Кузнєцова Галина Миколаївна кандидат біологічних наук, молодший науковий співробітник НДС «Мембранології і цитології»).

2. Регуляція стрес-толерантності зернобобових культур наночастками есенціальних металів для оптимізації стратегії адаптивного рослинництва за глобальних змін клімату (науковий керівник Смірнов Олександр Євгенович кандидат біологічних наук, асистент кафедри біології рослин).
«Загалом на конкурс було подано 362 проекти з понад 100 вишів та наукових установ МОН, переможцями визначено 123 проекти. Для фінансування проектів-переможців у держбюджет уже закладено 13,4 млн гривень. Ця сума не є значною, однак конкурс – це скоріше мотивація. Одна з головних його цілей – дати шанс якомога більшій кількості молодих вчених хоча б раз стати керівником наукового проекту та отримати новий досвід», – зазначила Лілія Гриневич.

Вітаємо молодих науковців та їхні колективи
з високою оцінкою наукових проектів!

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [38 Голоса (ів)]