Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Підключення до платформи Web of Science

Шановні науковці і студенти!

Звертаємо вашу увагу,
що наша установа має підключення до платформи Web of Science.

З 18 вересня 2017 року в рамках постійної підтримки користувачів розпочнуться чергові серії безкоштовних веб-семінарів від Clarivate Analytics. На них буде розглянуто пошук і аналіз наукової літератури, підбір видання для публікації, impact factor, h-index, оформлення списків літератури з референс менеджером EndNote, авторські профілі ResearcherID, а також можливість користування платформою поза межами університету.

Не пропустіть новий курс по академічному письму!

Практичні рекомендації по публікації в міжнародних журналах
-Як уникнути публікації в несумлінному журналі
-Основні вимоги до публікацій в міжнародних журналах - ч. 1 і 2
Тривалість кожного веб-семінару 1 година, необхідна попередня реєстрація, мова - російська (в вебінарі беруть участь представники 11 країн).

Розклад, процедура реєстрації, умови отримання сертифікату за посиланням

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]