Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

В ННЦ «Інститут біології та медицини» завершила свою роботу Всеукраїнська біологічна школа

15 - 22 серпня 2017 року у Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримці благодійного фонду «Правий рубіж» пройшла чергова, VІІ літня Всеукраїнська біологічна школа для обдарованих учнів «Від теорії до практики один крок». Керівником Школи є директор Інституту Людмила Іванівна Остапченко, координатором – заступник директора, голова журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Наталія Скрипник, співкоординаторами цього року виступили молоді викладачі: голова Ради молодих вчених Інституту, асистент кафедри біології рослин Олександр Смірнов та асистент кафедри мікробіології та імунології Марія Рудик.

84 учасники, учні 8-11 класів, зі всіх куточків країни протягом тижня роботи Школи занурювалися у глибини сучасної практичної біології та намагатися подолати вершини біології теоретичної. Беручи до уваги стрімкий розвиток сучасної біологічної науки та складність завдань, що перед нею ставить сьогодення, наші юні біологи мають пройти непростий шлях від шкільної парти до наукової лабораторії, від теорії до реальної практики.

Всеукраїнська біологічна школа 2017 Всеукраїнська біологічна школа 2017

Досвідчений колектив високопрофесійних фахівців з різних біологічних напрямів, викладачів, аспірантів, магістрів нашого Інституту допоміг зробити їм перші кроки. Заняття з учасниками Школи проводили ентузіасти своєї справи, члени журі Всеукраїнських біологічних турнірів і олімпіад: Олеся Безсмертна, Яна Декар, Алевтина Драницина, Леонід Горобець, Володимир Горобчишин, Віталій Каліновський, Тарас Компанець, Юлія Письменна, Юлія Юмина.

Всеукраїнська біологічна школа 2017

Учасникам Школи були запропоновані інтенсивні практичні курси з біології рослин, зоології, біохімії та молекулярної біології, біогеографії, етології та екології, цитології, гістології та біології розвитку, фізіології та біохімії рослин, мікробіології та імунології, а також лекційний курс «Стратегії реалізації генетичної інформації у вірусів».

У роботі Школи взяли активну участь і студенти нашого Інституту. Діана Аврамець, Іван Блащак, Василь Великий, Владислав Голяр, Арсеній Гордейчик, Світлана Корж, Олександр Правда, Дмитро Шепілов, які працювали протягом тижня поряд з координаторами в якості кураторів учнівських груп.

Всеукраїнська біологічна школа 2017

І як завжди, Школа стала чудовою нагодою для спілкування із захопленими біологією однолітками. Спільними зусиллями організаторів Школи і її учасників була створена неповторна атмосфера наукового свята, королевою на якому була Біологія.

Всеукраїнська біологічна школа 2017 Всеукраїнська біологічна школа 2017

Організатори переконані, що Біологічна школа, робота якої сприяє професійній орієнтації школярів, пошуку талановитих юних біологів, а відтак - формуванню нового покоління науковців, успішно продовжить свою роботу і послугується молодому поколінню, яке свідомо обирає непростий шлях служіння вітчизняній науці.

Оцініть новину 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.91 [16 Голоса (ів)]