Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Календар подій

loader
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
1
1
2
2
9
9
дн.
0
0
4
4
год.
3
3
2
2
хв.
4
4
6
6
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Відбулась Міжнародна Конференція в Центральному ботанічному саду Білорусі

6-8 червня 2017 р. у Центральному ботанічному саду Національної академії наук Білорусі, у м. Мінську проходила Міжнародна наукова конференція «Роль ботанічних садів та дендраріїв у збереженні, вивченні та сталому використанні різноманіття рослинного світу», що була присвячена 85-річчю Центрального ботанічного саду Національної академії наук Білорусі.

Участь у конференції взяли науковці з 12 країн Європи та Азії: Білорусі, Польщі, Німеччини, Литви, Молдови, України, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Росії і В'єтнаму. Загальна кількість учасників склала 478 чоловік. Урочисте відкриття конференції та її пленарне засідання відвідали близько 200 осіб, в т.ч. 90 гостей з інших країн.
Українську делегацію на конференції представляли співробітники ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка – зав. науково-дослідною лабораторією «Інтродукованого та природного фіторізноманіття» д.б.н. М.М. Гайдаржи та заст. директора Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна к.б.н. В.П. Коломійчук.1Для українських вчених конференція розпочалася прогулянкою по ранковому Ботанічному саду. Ми побачили основні колекції «відкритого грунту», пройшлися по алеях з дуба звичайного, ясена високого, клена гостролистого, оглянули ділянки з колекціями магнолій, рододендронів, бузку, лікарських рослин, помилувалися скульптурами та іншими архітектурними формами біля штучного озера в центральній частині саду. Центральний ботанічний сад Білорусі вразив нас охайним виглядом та цікавими колекціями.
Відкриття конференції та наступне за ним пленарне засідання були дуже насиченими і плідними.
Відкрив конференцію директор Центрального ботанічного саду чл.-кор. НАН Білорусі В.В. Титок, який привітав гостей з прибуттям і оголосив програму конференції, а також представив почесних членів президії. Далі Володимир Володимирович представив доповідь про історію створення, становлення та розквіт Ботанічного саду, зупинився на його структурі, особистостях і досягнення вчених.

 2  3  4
 5  6  7


Після цього слово було передано гостям. З привітаннями та нагородженням співробітників саду преміями та почесними грамотами виступили заступник Голови президії НАН Білорусі – С.О. Чижик, директор Інституту експериментальної ботаніки ім. В.Ф. Купревіча – О.В. Пугачевский, директор Інституту лісу – О.І. Ковалевич та інші офіційні особи. Від числа іноземних гостей з привітальними адресами виступили представники Грузії, Литви, Казахстану, Молдови, України, Росії.
Основними напрямками роботи конференції були:
1. Теоретичні основи та практичні результати інтродукції рослин.
2. Наукове, прикладне та освітнє значення ботанічних колекцій.
3. Екологія, фізіологія і біохімія інтродукованих рослин.
4. Біотехнологічні і молекулярно-генетичні аспекти вивчення і використання біорізноманіття рослин.
5. Проблеми захисту рослин в ботанічних садах.
6. Сучасні напрямки ландшафтного дизайну і зеленого будівництва.
На пленарному засіданні було заслухано 5 наукових доповідей, в тому числі дві з Росії: д.б.н. К.Г. Ткаченко розповів про колекції ботанічних садів Китаю, а Ю.Г. Калугін – висвітлив особливості ведення науково-просвітницької роботи в Ботанічному саду Петра Великого. Від Казахстану виступила акад. Г.Т. Сітпаева, яка, охарактеризувала значення колекційних фондів Інституту ботаніки і фітоінтродукції КН МОН Казахстану. Від Литви учасники почули доповідь к.б.н. А. Балцевічуса присвячену охороні рідкісних рослин і біотопів Литви, а від України – доповідь к.б.н. В.П. Коломійчука, який охарактеризував досвід, отриманий в результаті реалізації Проекту організації території Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна.
Закінчився перший день конференції в затишному ресторані в передмісті Мінська де господарі і гості в невимушеній обстановці знайомилися, обмінювалися корисною науковою інформацією, домовлялися про подальшу співпрацю. Другий і третій день конференції були присвячені секційним і стендовим доповідям, а також екскурсіям по саду і заповідним об'єктам, розташованих в околицях м. Мінська.

За підсумками конференції учасники отримали
по два важких томи матеріалів конференції
та купу позитивних емоцій від спілкування з колегами

Коломийчук В.П.
заступник директора Ботанічного саду імені акад. О.В. Фоміна
14.06.2017 р.


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.