Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

«Дитина від трьох чи чотирьох батьків? Хто більше?» (Павло Мазур, Клініка Репродуктивної Медицини «Надія», Лікар-ембріолог,член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ) та Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE))

Коли: 16 червня о 12:00
Де:  ННЦ «Інститут біології та медицини», ауд. 101
Цільова аудиторія:  молекулярні біологи, генетики, біофізики, біохіміки, вірусологи
Організатори:  кафедра загальної та медичної генетики ННЦ «Інститут біології та медицини»

Короткий зміст виступу:
Ядерні переноси стали реальністю і для Homo sapiens!
Якими народжуються діти після ядерних переносів та чим вони відрізняються від дітей, зачатих «класичним» шляхом?
На якому етапі перебуває людство зараз і куди може потрапити? Для чого потрібні ядерні переноси та невже мітохондріальні захворювання – це така вже велика проблема?А як бути з nDNA та mtDNA mismatching?А що думає з цього приводу біоетика?

І скільки врешті-решт потрібно батьків для зачаття однієї здорової дитини?

На ці та кілька інших питань спробує відповісти доповідач.

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.71 [7 Голоса (ів)]