Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Увага! День відкритих дверей в ННЦ «Інститут біології та медицини»

Де: ННЦ "Інститут біології та медицини", аудиторія 212
Коли:  29 квітня 2017 року, 14:00
Цільова аудиторія:  майбутні абітурієнти та їхні батьки

gerb knu  День відкритих дверей
в Навчально-науковому центрі
«Інститут біології та медицини»
 newlogo3 400x400

УВАГА!!!!!
29  квітня  (субота)   о 14.00

в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбудеться останній
у цьому навчальному році День відкритих дверей!!!

Майбутні абітурієнти та їхні батьки будуть мати можливість зустрітися з адміністрацією ННЦ «Інститут біології та медицини», під час якої будуть обговорені загальні питання щодо правил вступу до Інституту, навчання й побуту студентів. Крім того наших гостей познайомлять з існуючими та новими освітніми програмами підготовки, за якими планується здійснювати набір абітурієнтів у 2017 році.

Після зустрічі з адміністрацією нашого Інституту наші гості будуть мати змогу відвідати кафедри, ознайомитися з напрямками їхньої педагогічної й наукової діяльності та безпосередньо поспілкуватися із викладачами.

Ми переконані, що Дні відкритих дверей сприятимуть професійній орієнтації школярів і допоможуть талановитим юним біологам зробити правильний вибір.

МИ З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО
НА ЗУСТРІЧ З ВАМИ!!!