Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Кафедра біології рослин ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка зарошує всіх бажаючих взяти участь у фотоконкурсі, присвяченому весняним грибам

Умови участі у конкурсі:
1. Завантажити до альбому «Фотоконкурс KNU Mushroom Hunters» лише власні фото будь-яких грибів знайдених виключно весною, посилання на альбом
2. В описі фотографії потрібно зазначити: дату, місце зйомки та зазначити ким є автор фото - «міколог», чи «аматор».

Переможців буде визначено за допомогою журі та по кількості лайків. Склад журі:
к.б.н., доц. Джаган Вероніка Володимирівна,
д.б.н., проф. Сухомлин Марина Миколаївна,
к.б.н., доц. Петльована Вікторія Ростиславівна.

Прийом робіт на конкурс триватиме до 13 травня 2017. Кращі роботи будуть представлені на виставці, організованій в холі ННЦ «Інститут біології» 18 травня 2017 р., переможці будуть відзначені цінними призами, нагородження відбудеться того ж дня, о 14:30.

1  2  3 4
 5  6  7  8