Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Відділ Академічної мобільності запрошує усіх на Відкриту лекція Метью Квазіборські
"Трамп і лідерство. Досвід перших днів правління"

Де: Головний навчальний корпус Київського національного університету
імені Тараса Шевченка (Київ, вул. Володимирська, 60, аудиторія 329)
Коли: 28 квітня 2017 року,  о 15:00
Цільова аудиторія:  Всі бажаючі

Метью Квазіборські – директор Європейських інститутів «Фундації американських досліджень», член опікунської ради Англо-американського університету в Празі. Метью Квазіборські входить до складу Ради директорів Міжнародної асоціації «Вільна Україна» у Києві. Спікер є засновником організації «Advancing International Leaders Towards Excellence» (AILTE), завданням якої є вдосконалення сучасних лідерів. У серпні 2016 року за допомогою TFAS, AILTE і «Вільної України» Метью Квазіборські заснував Львівську академію лідерства.

Kvaziborski

Оцініть новину