Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

XІІ МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА-КОНФЕРЕНЦІЯ «МОЛЕКУЛЯРНА МІКРОБІОЛОГІЯ І БІОТЕХНОЛОГІЯ», Одеса, 2017

Де: місто Одеса, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова
Коли:

29 травня по 23 червня 2017 року

Цільова аудіторія:

молоді вчені та аспіранти

XІІ МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА-КОНФЕРЕНЦІЯ

З 29 травня по 23 червня 2017 року  Одеський національний університет імені І.І. Мечникова  та Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України  за підтримки Міністерства освіти і науки України, Товариства мікробіологів України та Спілки біологів і біотехнологів Одеси проводять ХІІ Міжнародну Літню школу-конференцію з Молекулярної мікробіології та біотехнології. Основний тематичний напрям ХІІ Міжнародної Літньої школи буде Біоінформатика.

У роботі Літньої школи візьмуть участь лектори із України, Швеції, Польщі, Франції, Угорщини, Німеччини, Греції та випускники університетів України, що працюють за кордоном. Для учасників знання англійської мови обов'язкове.

В межах Міжнародної Літньої школи з 20 по 23 червня буде проведено Міжнародну конференцію для молодих учених «Сучасні проблеми мікробіології та біотехнології».

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити інформацію про конфернецію.pdf)Завантажити інформацію про конфернецію.pdf136 kB169 завантажено
Access this URL (Завантажити інформацію про літню школу.pdf)Завантажити інформацію про літню школу.pdf73 kB220 завантажено

Оцініть новину 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.63 [4 Голоса (ів)]