Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Семінар з вчителями загальноосвітніх навчальних закладів

6 квітня 2017 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» сумісно з Відділом освіти та районним методичним центром Києво-Святошинської районної державної адміністрації був проведений семінар із вчителями біології, екології та «Основ здоров’я» загальноосвітніх навчальних закладів з питань організації науково-методичної роботи з обдарованою шкільною молоддю з біології.
На семінарі було обговорено широке коло питань, пов’язаних із заходами по інтенсифікації профорієнтаційної роботи, мотивації школярів до науково-пізнавальної діяльності та їхньому залученню до активної науково-практичної роботи. Заступник директора ННЦ «Інститут біології та медицини», голова журі ІV етапу Всеукраїнської олімпіади школярів з біології Скрипник Н.В. поділилася досвідом, якого за багато років роботи у цій області набув колектив Інституту: проведення традиційних Днів відкритих дверей, Всеукраїнської волонтерської акції «Біологія – наука майбутнього», Всеукраїнської біологічної школи для обдарованих учнів «Від теорії до практики один крок», Всеукраїнської біологічної школи вихідного дня «Від теорії до практики один крок», залучення талановитих юних біологів до участі у роботі Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна» та Всеукраїнського біологічного турніру для школярів «Від теорії до практики один крок», що проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках цієї конференції.
Учасники семінару з великим інтересом прослухали лекції «Сучасні мегасистеми органічного світу» (професор кафедри біології рослин, д.б.н. Костіков І.Ю.) та «Сучасні методи молекулярно-генетичних досліджень» (доцент кафедри загальної та медичної генетики, к.б.н. Афанасьєва К.С.), а також відвідали майстер класи з генетики (асистент кафедри загальної та медичної генетики, к.б.н. Проценко О.В.), біохімії (н.с. НДЛ «Біохімії», к.б.н. Драницина А.С.), зоології (магістр І року навчання Київського національного університету імені Тараса Шевченка Декар Я.О.) та гістології (асистент кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини Калиновський В.Є.).

1  3  6  5
 4  7  8  2
 9  10  11  12

Практика довела, що інтерес до такої форми співпраці є, і він є спільним.

Ми сподіваємось, що такі зустрічі стануть традиційними.
У важливості такої роботи сумніву немає,
адже ціна питання – майбутнє нашої Біології!
Ми переконані, що спільними зусиллями ми досягнемо успіху!!!

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [6 Голоса (ів)]