Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Національний музей "Чорнобиль" запрошує на кінопоказ

Де: Національний музей "Чорнобиль" (пров. Хорива, 1, Київ, 02000)
Коли: 27 квітня 2017 року
Цільова аудиторія: Студенти та співробітники

Національний музей "Чорнобиль" запрошує на кінопоказ 27 квітня 2017 року фільму "Покинута земля".
Автор та режисер фільму Жіль Лоран закінчував роботу над фінальною редакцією фільму, коли трагічно загинув 22 березня 2016 року під час терористичного акту на стації метро «Мельбек» у Брюсселі.
У евакуйованої зоні навколо АЕС Фукушіма, через 5 років після «катастрофи», кілька поодиноких людей досі живуть в цій покинутій землі, що обпалена радіацією.
Цей фільм слідкує за ними в їхньому повсякденному житті в той момент, коли роботи з "дезактивації", сплановані японським урядом, здаються досить сміховинні, враховуючи масштаби землетрусу як на людському так і на екологічному рівні.
Мабуть, мирне і раціонально ірраціональне існування цих небагатьох, хто вижив є, у всіх відносинах, питанням виживання і нагадує нам про те, що клаптик землі, в кінцевому рахунку, і є нашим найсильнішим зв'язком зі світом.

Kino Pokynuta zemlya 27042017

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]