Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Інформаційний семінар від видавничої компанії Elsevier «Як зробити, щоб мою статтю цитували?

Коли: 28 березня 2017 року о 14.00
Де:  Головний корпус Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича
(м. Київ, вул. Володимирська, 58, 3 поверх), к. 31
Цільова аудиторія:  Студенти, аспіранти, здобувачі, науковці та викладачі

До уваги науковців, здобувачів, студентів, аспірантів та викладачів!

Служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича запрошує Вас відвідати 28 березня 2017 року семінар, який буде проведено в рамках постійної роботи з вдосконалення рівня інформаційної грамотності з метою підвищення публікаційної активності наукової спільноти університету, від консультанта з ключових інформаційних рішень Elsevier, к.е.н., Андрія Локтєва на тему: «Як зробити, щоб мою статтю цитували? Рекомендації авторам з підготовки публікації в міжнародних рейтингових журналах».
Чекаємо на Вас о 14.00 у к. 31 головного корпусу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича (м. Київ, вул. Володимирська, 58, 3 поверх).
Під час зустрічі передбачено час на особисте спілкування з доповідачем під час кава-брейку.

Просимо Вас для участі у заході
заповнити реєстраційну форму:
 online registration zel

Із запитаннями та пропозиціями звертайтесь до керівника Служби інформаційного моніторингу Марини Назаровець: marinanazarovets@gmail.com

Нагадуємо, що Ви можете скористатись передплаченим доступом до бази даних Scopus видавничої корпорації Elsevier у локальній мережі університету.

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1