Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Вітаємо Євгена Чепурного, студента 1 курсу нашого ННЦ, з одержанням бронзової нагороди Кубка України зі спортивного й бойового самбо!

Кубок України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо урочисто стартував у Луцьку. Протягом 16-18 березня в залі Волинської обласної ДЮСШ дві сотні спортсменів з двадцяти регіонів країни прагнули досягти перемоги.

Chepurniy peremoga bronza2

Серед представників від м. Києва був і студент 1 курсу ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Чепурний Євген, який у впертій боротьбі виборов бронзову нагороду у ваговій категорії 52 кг.

Chepurniy peremoga bronza

Серед представників від м. Києва був і студент 1 курсу ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Чепурний Євген, який у впертій боротьбі виборов бронзову нагороду у ваговій категорії 52 кг.

Вітаємо нашого призера та бажаємо здоров'я і нових досягнень!

Офіційно на головному сайті університету

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.38 [8 Голоса (ів)]