Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Інформаційний семінар-презентація німецької служби академічних обмінів «DAAD: можливості для науковців»

Коли:  29 березня 2017 року о 14.30 год
Де:  в аудиторії № 329 приміщенні Головного корпусу
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Цільова аудиторія:  науковці, дослідники, викладачі, молоді вчені
Організатор заходу:

Науково-дослідна частина Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ
НІМЕЦЬКОЇ СЛУЖБИ АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ
«DAAD: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ НАУКОВЦІВ»

Мета інформаційного семінару полягає в ознайомленні науковців з можливостями проведення досліджень та підвищення кваліфікації в Німеччині за програмою DAAD. Цільова аудиторія: науковці, дослідники, викладачі, молоді вчені.

daad seminar

29 березня 2017 року 0 14.30 год в аудиторії № 329 приміщенні Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться інформаційна лекція-презентація “DAAD: можливості для науковців” (Німецька служба академічних обмінів).

Спікер: керівник Інформаційного центру DAAD у Києві, доктор Гізела Ціммерманн.

Цільова аудиторія: науковці, дослідники, викладачі.

Попередньо зареєструватися для участі в семінарі можна нижче за посиланням:

online registration zel

Організатори заходу: Науково-дослідна частина Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.88 [4 Голоса (ів)]