Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ СЕМІНАР «АБЕТКА ДЛЯ АСПІРАНТІВ»

Запрошуємо аспірантів (PhD-студентів) ННЦ «Інститут біології та медицини» на консультаційний семінар «Абетка для аспірантів» тих, хто навчається, збирається вступати або виходить на захист, головною метою якого є сприяння ефективній науково-дослідницькій роботі шляхом надання інформації про всі важливі, цікаві або просто незрозумілі питання.

Спікер семінару – Директор Науково-консультаційного центру, Вчений секретар Науково-дослідної частини, к.філос.н. – Караульна Наталія Вікторівна.

Семінар відбудеться: 22 березня 2017 року о 10.00
в 204 аудиторії Головного корпусу КНУ
імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60)

Зустріч буде присвячена питанням: публікації результатів досліджень (на що потрібно звернути увагу; фахові видання… тощо), подання дисертації до спеціалізованої вченої ради, підготовки супровідних документів, вимоги, яких необхідно дотримуватися, систему Антиплагіат тощо.

Реєстрація за посиланням:  Контактний номер телефону:
 online registration zel

239-34-74, к.12 НДЧ
(вул. Льва Толстого 14 а)

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.88 [4 Голоса (ів)]