Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Молоді науковці та викладачі ННЦ «Інститут біології та медицини» щорічно беруть активну участь у різноманітних наукових конкурсах, а їхні результати знаходять вагому підтримку та визнання на найвищому державному рівні.

За підсумками конкурсу 2016 року представникам наукової молоді ННЦ «Інститут біології та медицини» присуджено премію Президента України, нагороджено грамотою Президії Національної академії наук України. Аспірантам – присуджено Стипендії Президента України та Кабінету міністрів України.

Відповідно до Указу Президента України, на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки премії Президента України для молодих вчених 2016 року присуджено кандидату біологічних наук, асистенту кафедри біохімії Береговому Сергію Михайловичу та кандидату біологічних наук, молодшому науковому співробітнику НДЛ «Фармакології і експериментальної патології» Прибитько Ірині Юріївні.

Відповідно до Постанови Президії Національної академії наук України, за досягнення у розроблені важливих наукових проблем за підсумками конкурсу 2016 року грамотою Президії НАН України для молодих вчених вищих навчальних закладів нагороджено кандидата біологічних наук, асистента кафедри біології рослин Смірнова Олександра Євгеновича.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України стипендію Президента України аспірантам на 2016/2017 навчальний рік присуджено аспірантці ННЦ «Інститут біології та медицини» Світіній Ганні Миколаївні.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України академічну стипендію Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам на 2016/2017 навчальний рік присуджено аспірантці ННЦ «Інститут біології та медицини» Щербаковій Юлії Володимирівні.

Щиро бажаємо науковій молоді нових звершень
та творчого натхнення!

Оцініть новину