Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Курси з ПЛР 20 березня 2017 року

Діагностична лабораторія
запрошує усіх бажаючих
на курси з ПЛР!

Курси відбудуться 20 березня 2017 року.
Першому  - знижка!

Набір тестових трубочок для ПЛР, кожна трубочка містить 100 μл реагентів реакції Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР або PCR) — експериментальний метод молекулярної біології, спосіб значного збільшення малих концентрацій бажаних фрагментів ДНК в біологічному матеріалі (пробі). Крім простого збільшення числа копій ДНК (цей процес називається ампліфікацією), ПЛР дозволяє проводити безліч інших маніпуляцій з генетичним матеріалом (введення мутацій, зрощення фрагментів ДНК), і широко використовується в біологічній і медичній практиці, наприклад для клонування генів, введення мутацій, виділення нових генів, секвенування, для створення і визначення генетично модіфікованих організмів, діагностики захворювань (спадкових, інфекційних), ідентифікації малих кількостей ДНК, встановлення батьківства.

nabir na kursy PLR  znyjka 20032017

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 [4 Голоса (ів)]