Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ПЕРЕМОЖЦЯМ ТА ПРИЗЕРАМ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

На засіданні вченої ради ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулося урочисте вручення дипломів переможцям та призерам І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з Біології та Екології.

Заступник директора ННЦ «Інститут біології та медицини» з наукової роботи Сокур О.В. на засіданні вченої ради вручила дипломи переможцям та призерам І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з Біології та Екології.
Спеціальність «Біологія»
Дипломами І ступеня були нагороджені ГУСАК Тетяна (студентка 1 курсу, ІВТ) та БЛАЩАК Іван (студент 2 курсу).
Дипломи ІІ ступеня отримали СТЕЦУН Галина (магістр 2 року навчання, кафедра екології та зоології), БАБИЧ Артем (студент 4 курсу, кафедра біохімії), ШЕПІЛОВ Дмитро (студент 4 курсу, кафедра цитології, гістології та репродуктивної медицини).
Дипломи ІІІ ступеня отримали НІКОНІШИНА Юлія (магістр 1 року навчання, кафедра біохімії), КРАВЧЕНКО Надія (студентка 4 курсу, кафедра фізіології та анатомії), ГОРДЕЙЧИК Арсеній (студент 2 курсу), ШОЛОХ Анастасія (студентка 4 курсу, кафедра біохімії).
Спеціальність «Екологія»
Диплом І ступеня отримав ШЕПІЛОВ Дмитро (студент 4 курсу, кафедра цитології, гістології та репродуктивної медицини).
Дипломом ІІ ступеня була нагороджена МІЩЕНКО Олена (студентка 3 курсу, кафедра екології та зоології).
Диплом ІІІ ступеня отримала ТЕСЬОЛКІНА Тетяна (студентка 3 курсу, кафедра екології та зоології).

Peremojci 1 etapu stud olimpiady biology ecology
 DSC 4425  DSC 4438
 DSC 4418  DSC 4433
  DSC 4443

З перемогою у непростих змаганнях студентів привітала директор ННЦ «Інститут біології та медицини» Остапченко Л.І. і побажала їм нових звершень у навчанні та науковій роботі. Вона підкреслила, що проведення таких заходів, як Студентська олімпіада, направлене на підтримку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів.

ФОТОЗВІТ детальше

Вітаємо наших студентів!!!!