Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

XIІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ
«МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ»

XIІІ Міжнародна наукова конференція  «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ»

Львівські колеги вже традиційно запрошують студентів, аспірантів та молодих вчених до гостинного міста Лева на ХIІІ Міжнародну наукову конференцію студентів і аспірантів «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ» яка відбудеться 25–27 квітня 2017 року.

Для участі у конференції необхідно надіслати заявку і тези доповіді не пізніше 28 лютого 2017 року в електронному вигляді на e-mail postup.conf@ukr.net

Детальна інформація в І інформаційному листі та на електронній сторінці заходу.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити інформаційний лист №1. Формат .pdf)Завантажити інформаційний лист №1. Формат .pdf643 kB322 завантажено

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.45 [19 Голоса (ів)]