Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Вручення дипломів переможцям І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальностей «Біологія» та «Екологія»

12 грудня 2016 року на засіданні вченої ради ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулося урочисте вручення дипломів переможцям І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальностей «Біологія» та «Екологія».

Дипломи отримали:

ДИПЛОМ І ступеня

Савчин Тарас
студент 2 року магістратури кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини
(тема роботи «Моделювання виживаності при колоректальному раку на основі багатофакторного аналізу»).

ДИПЛОМ ІІ ступеня

Лозовик Олександра
студентка 1 року магістратури кафедри загальної та медичної генетики та
Семенова Анастасія
студентка 4 курсу кафедри загальної та медичної генетики
(тема роботи «Організація петельних доменів ДНК в інтактних лімфоцитах людини та ракових клітинах»);

Бороменський Данило
студент 2 року магістратури кафедри біології рослин та
Коломоєць Ольга
студентка 1 року магістратури кафедри біології рослин
(тема роботи «Мікобіота національного природного парку «Кременецькі гори»).

ДИПЛОМ ІІІ ступеня

Кушнарьова Анастасія
студентка 1 року магістратури кафедри біохімії
(тема роботи «Вплив халконвмісних калікс[4]аренів на рівень іонізованого Са у мітохондріях біометрія»);
Стецун Галина
студентка 2 року магістратури кафедри екології та зоології
(тема роботи «Порівняльно-морфологічний аналіз жала двох видів рийних ос»);
Стефанишена Наталія
студентка 2 року магістратури кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини
(тема роботи «Вплив метилування фактора елонгації трансляції еЕЕ1А1 на його взаємодію з білками елонгаційного комплексу»).

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

2  3  4