Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

«Стратегія фірми – 2017»

Strategiya2

З метою допомоги молоді у чіткому виборі професії, спрямування її на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію та отримання життєвого досвіду ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Університетом менеджменту освіти, Київським національним економічним університетом Вадима Гетьмана, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця, Компанією Інтелектуальних Технологій, за підтримки «Кока-Кола Беверіджиз Україна», міжнародної консалтингової компанії KPMG, ГО «Асоціації відроджені гімназії України» проводить IV Всеукраїнський молодіжний дистанційний бізнес-турнір «Стратегія фірми – 2017».
Для проведення турніру використовується професійний програмний продукт – бізнес-симуляція ViAL+. Він дозволяє кожному учаснику безпосередньо долучитись до економічних та управлінських процесів. Це досягається завдяки тому, що під час турніру в управління учаснику дається навчальна компанія в інтерактивному онлайн-просторі. Головне завдання: налагодити виробництво й розвинуте своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку.
Турнір проводиться окремо у двох лігах – учнівській та студентській. Учасниками студентської ліги є учні ПТНЗ (до 18 років), студенти вищих навчальних закладів та бажаюча молодь від 18 років. Реєстрація учасників триватиме до 3 березня 2017 року. Відбірковий етап буде проведено з 6 по 24 березня 2017 року серед усіх зареєстрованих. Для півфіналу буде обрано 80 найкращих учасників, серед яких з 27 березня по 11 квітня 2017 року буде відібрано 20 фіналістів. Очний фінал відбудеться 13-15 квітня 2017 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.
Зареєструватись для участі у турнірі необхідно на сайті kint.com.ua у розділі «Стратегія фірми». Участь є повністю безкоштовною. Переможцям і фіналістам турніру передбачаються призи і нагороди від спонсорів й організаторів. Нагородження проходитиме у Міністерстві освіти України.

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.00 [5 Голоса (ів)]