Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

IV МІЖНАРОДНИЙ
МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ КОНГРЕС
СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ
«ІННОВАЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ
СУЧАСНОЇ МЕДИЦИНИ» BIMCO 2017

BMCO5-7 квітня 2017 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбудеться IV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» BIMCO 2017, у роботі якого візьмуть участь представники медичних та фармацевтичних навчальних закладів і лікувальних установ України та зарубіжжя.
Всього заплановано 35 секцій з різноманітних напрямків теоретичної, клінічної медицини та фармації. Робота кожного секційного засідання закінчуватиметься обговоренням доповідей з визначенням переможців. Робочі мови конгресу: українська, англійська, російська.
За матеріалами ІV Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини», BIMCO 2017 буде видано 19 випуск Всеукраїнського медичного журналу молодих вчених «Хист» з опублікованими роботами учасників наукового форуму, електронний варіант якого буде розміщено на офіційному веб-сайті Конгресу.
Форми участі в конгресі:
1. Активна участь: усна доповідь і публікація тез, постерна доповідь і публікація тез, онлайн-доповідь (вебінар) і публікація тез. Організаційний внесок становить 250 грн. (за умови реєстрації до 01.01.2017) та 300 грн. (при реєстрації до 31.01.2017).
2. Пасивна участь: публікація тез, вільний слухач. Організаційний внесок становить 120 грн.
Із повним переліком секцій та детальними вимогами до оформлення матеріалів можна ознайомитись на сайті Конгресу
Умови участі у конгресі: авторами та співавторами робіт (учасниками конгресу) можуть бути студенти та молоді учені віком до 35 років (включно). Для участі у конгресі необхідно до 31 січня 2017 року пройти онлайн-реєстрацію на сайті Конгресу.

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.61 [9 Голоса (ів)]