Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

КОНКУРС
МОЛОДІЖНИХ ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ ПРОЕКТІВ
ДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ
«DIAMOND CHALLENGE
FOR HIGH SCHOOL ENTREPRENEURS USA»

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Diamond Challenge

За підтримки Міністерства молоді та спорту України проводитиметься конкурс молодіжних підприємницьких проектів для обдарованої молоді «Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA».
Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.
До участі у конкурсі приймаються проекти від команд віком 16-18 років, у складі 2-4 осіб, з яких хоча б один володіє англійською мовою. Реєстрація команд відбувається до 20 листопада 2016 року на сайті http://diamondchallenge.org/

Прийом письмових бізнес-проектів триватиме до 20 грудня 2016 року на сайті http://diamonchallenge.org
З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icep.org.ua
За додатковою інформацією звертатись до Благодійного Фонду «Інститут громадської освіти та суспільних програм» за телефоном +38 (050) 580-63-96 або на електронну пошту incepp.ngo@gmail.com