Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Календар подій

loader
rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
grafik navch proc ZFN
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
 pytannya vidpovidi 1
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
6
6
0
0
дн.
2
2
1
1
год.
0
0
0
0
хв.
4
4
4
4
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

В ННЦ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ»
ВІДБУВСЯ
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!

3 грудня 2016 року

 1 2 
 3  4


03 грудня 2016 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбувся третій у цьому навчальному році День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти та їхні батьки зустрілися з адміністрацією Інституту: заступниками директора з науково-педагогічної роботи
Компанцем Т.А. та Скрипник Н.В. Під час зустрічі обговорювалися загальні питання щодо правил вступу до Інституту, навчання й побуту студентів. 

В.о. завідувача кафедри біохімії, професор Савчук О.М., в.о. завідувача кафедри фундаментальної медицини, професор Фалалєєва Т.М., асистент кафедри екології та охорони навколишнього середовища, к.б.н. Горобець Л.В. та доцент кафедри фізіології та екології рослин, к.ф-м.н. Шпагін В.Ф. ознайомили наших гостей із освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка студентів в нашому Інституті, та новими програмами, за якими планується проводити набір абітурієнтів у 2017 році. Співробітники Інституту відповіли на численні запитання наших гостей, які свідчать про зростання інтересу як до можливості навчання в ННЦ «Інститут біології та медицини», так і до біології у цілому. 

Ми сподіваємось, що Дні відкритих дверей сприятимуть
професійній орієнтації школярів
і допоможуть талановитим юним біологам
зробити правильний вибір.

УВАГА!!!
03 грудня 2016 року відбувся третій, проте далеко не останній 
День відкритих дверей!!!

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАШИМИ ОГОЛОШЕННЯМИ!!!

подвитись детальніше фотозвіт заходу


Оцініть новину 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.91 [11 Голоса (ів)]  

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.