newlogo with heart new 05.12.2017 16 лютого (середа) 2022 року о 15:00 в ННЦ «Інститут біології та медицини» з метою обговорення результатів опитувань, проведених за для отримання інформації про якість викладання окремих навчальних дисциплін та якість роботи освітньої програми в цілому, відбудеться відкрита зустріч зі здобувачами освіти, що навчаються за освітньою програмою «Біологія» освітнього рівня «Магістр» (денна форма навчання)

Дата проведення: 16 лютого 2022 р. (середа)
Час проведення: 15:00 – 16:00

Увага! Відкрита зустріч буде проведена із застосуванням дистанційних технологій. Посилання на відеоконференцію буде надіслано на електронну пошту.

Чекаємо на зустрічі всіх студентів, що навчаються на освітній програмі «Біологія» освітнього рівня «Магістр» (денна форма навчання), яких хвилює якість освітньої діяльності за програмою та які мають пропозиції щодо її покращення.

До уваги студенів ОП «Біологія» ОР «Магістр» 1 року навчання!!!
Під час зустрічі буде проведено обговорення процедури вибору дисциплін «Додаткового пакету»

Гарант
ОП «Біологія» ОР «Магістр» (д.ф.н.)
Наталія СКРИПНИК