Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Конкурс Авторської пісні та поезії

Запрошуємо  студентів!

22 грудня 2016 року о 15.00
в Мистецькому салоні КНУ імені Тараса Шевченка
відбудеться конкурс «Авторської пісні та поезії»

Конкурс «Авторської пісні та поезії» було започатковано у 2004 році. Його метою стало виявлення талановитих особистостей серед студентської молоді і надання їм можливості реалізувати свій потенціал, сформувати і розвинути творчі здібності, естетичний смак.
Взяти участь у конкурсі можуть студенти Шевченкового університету. Для цього потрібно до 20 грудня заповнити і занести заявку до Молодіжного центру культурно-естетичного виховання (аудиторія 148 Головного навчального корпусу).
На захід запрошено авторитетне журі.
Деталі і додаткова інформація за телефоном – (044) 239-33-39.

Авторська пісня 2016

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити заявку учасника. Формат .doc)Завантажити заявку учасника. Формат .doc27 kB85 завантажено

Оцініть новину