KalmikovaДоктор філософії (PhD) в галузі 091-Біологія, асистент
Tel.: +38 (044) 521 32 69
Робочий кабінет: № 511

Наукові інтереси: вивчення нейроімуноендокринної регуляції функціонування жирової тканини (зокрема, механізмів появи бежевих адипоцитів, зміни цитологічного профілю білих та бурих адипоцитів) за нормальних та патологічних умов; дослідження ролі поляризації макрофагів та взаємодії інших імунних клітин в жировій тканині на фоні розвитку ожиріння; дослідження змін стану ядер гіпоталамуса при розвитку ожиріння та його корекції; оцінка застосування різних хронотерапевтичних підходів при корекції ожиріння; пошук нових джерел стовбурових клітин для клітинної терапії, отримання, культивування та характеристика стовбурових клітин різного походження.
Викладає навчальні дисципліни
обов’язкові: лабораторні заняття з дисциплін «Загальна цитологія», «Біологія індивідуального розвитку», «Методи сучасних біологічних досліджень»
вибіркові:
лекції та практичні заняття з дисциплін «Вікові аспекти репродуктивної функції», «Біологія клітин в культурі», лабораторний практикум з репродуктивної біології, лабораторний практикум з цитології та гістології, лабораторний практикум з біології

CV Калмикова Олеся Олександрівна укр.
CV Калмикова Олеся Олександрівна англ.