svichkaКафедра вірусології з глибоким сумом сповіщає, що 26 листопада 2020 року на 83-му році пішов з життя професор, доктор біологічних наук, академік НААНУ, АН ВШУ, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Бойко Анатолій Леонідович.

З 1978 року доля Анатолія Леонідовича пов’язана з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, де він успішно поєднував викладацьку роботу з науковою, доклав чимало зусиль для становлення кафедри вірусології, був її завідувачем з 1978 по 2003 роки.

Анатолій Леонідович залишиться у пам'яті світлою і чуйною людиною, видатним науковцем світового рівня, прекрасним педагогом і вчителем.

Boiko

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Анатолія Леонідовича і розділяємо з ними біль втрати. Світла та Вічна пам'ять...

Завідувач кафедри вірусології
І.Г. Будзанівська