Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
7
7
год.
0
0
9
9
хв.
2
2
0
0
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Музей


Музей історії Ботанічного саду імені Академіка О.В.Фоміна ( завідувач музею А.М.Головченко).

Ідея створення Музею історії Ботанічного саду виникла в давні часи, коли видатні вчені - біологи, бувши директори саду В.В.Фінн, О.С.Рогович, О.В.Фомін, М.В.Дубовик, Н.І.Вакуленко, І.П.Білокінь, В.Ф.Лапчик та інші, описували окремі моменти із життя Ботанічного саду та його досягнення.

Але ідея створення Музею історії  почала втілюватися у життя лише у 2003 році за ініціативою  директора В.В.Капустяна. Була створена комісія з працівників саду, які збирала документи, експонати, раритети в архівах Києва, Москви, Санки-Петербурга, Кременця, Львова та інших міст пострадянського простору. У 2004 р. Музей було відкрито.

У 2009 році в Музеї вже налічувалось понад 10 000 експонатів, що призвело до необхідності переведення його до нового приміщення, яке було підготовлено до 170-річчя ботанічного  саду ім.акад.О.В.Фоміна і оновлений музей було відкрито 19.05.2009 р. в присутності ректора Університету Губернського Л.В., проректорів та багатьох почесних гостей.

28.09 2009р. Головним  управлінням освіти і науки Київської державної адміністрації наказом №190 виконавчого органу Музею видано Свідоцтво №11-189 про реєстрацію Музею при навчальному закладі.

Стенди Музею розповідають відвідувачам про його славне минуле, сьогодення, видатних вчених-біологів Навашина С.Г., Фоміна О.В. та багатьох інших, які починаючи з 1834 року очолювали Ботанічний сад Київського університету та прославили його і Україну своїми відкриттями у сфері біології.

На стендах Музею розміщено матеріали про теперішній час розвитку Ботанічного саду, його колекції, досягнення вчених, які в Ботанічному саду захистили дисертації (понад 20 кандидатських та 3 докторських). Музей відвідують студенти ВНЗ України, школярі, гості Ботанічного саду.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.